ВО «Свобода»: Кого обороняє «Нетішинська самооборона»?

Дорікнути фракції ВО «Свобода» у Нетішинській міській раді тим, що її депутати сприяли розбазарюванню комунального майна чи дерибану землі, сьогодні не зможе ніхто. Бо фактів таких немає. У жодного депутата, правоохоронеця, підприємця, бюджетного працівника, комунальника і звичайного нетішинця.

Від виборів до виборів депутати усіх рівнів, обрані від ВО «Свобода», не змінюють своєї риторики й переконань. Передвиборчі гасла – не просто гарна свободівська картинка, а реальна робота на благо кожної людини й постійний контроль за діяльністю виконавчої влади. Йде час і змінюється влада, а «Свобода» твердо стоїть на своїх позиціях.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» найактивніше брало участь у Революції Гідності, втративши на Майдані 19 своїх побратимів. Свободівці воюють на Донбасі і вкладають максимум зусиль для підтримки української армії. «Свобода» сформувала власний батальйон особливого призначення «Січ», який тепер успішно нищить окупантів. Одначе свободівці не галасують про це на всіх перехрестях, як деякі любителі конвертувати патріотизм у власний піар на інтернет-ресурсах, мовляв, згодиться на наступних виборах. Мета «Свободи» – перемога України над ворогом й позитивні зміни в суспільстві.

Між тим, представники деяких політичних проектів-одноденок вміло спекулюють поняттям демократії. Й прагнуть розпалити в Нетішині чергову ворожнечу. Мета: відірвати собі ласий шмат громадського. Бажано комунальний об’єкт в задовільному технічному стані. Або ж земельки. Ще бажаніше – поєднати все у самісінькому центрі міста.

Як приклад наведемо ганебний вчинок депутата Нетішинської міської ради Віталія Козубського. Цей пан не без користі для себе є водночас активістом «Нетішинської самооборони». А ще – це власник кафе «Шарм» (в народі «залізяка»). Зараз у «Шармі» знаходиться офіс «Нетішинської самооборони». Власником зазначеної будівлі депутат Козубський став лише з 1 грудня 2014 року. На підставі рішення Нетішинської міської ради від 29 лютого 2000 року Віталій Козубський отримав у тимчасове короткострокове користування земельну ділянку площею 0,0112 га, із земель резервного фонду міської ради для встановлення торговельного павільйону (в народі ларка).Вміло використавши судочинну систему, він отримав право власності на самочинно збудовану нежитлову будівлю кафе «Шарм», загальною площею 117,5м2. Таким чином «вельмишановний пан» забезпечив себе правом приватизації земельної ділянки в центрі міста за ціною в рази нижчою від тієї, яку визначив би земельний аукціон.

Свого часу депутатський корпус вчинив людяно. З огляду на важку хворобу члена сім’ї пана Козубського колеги-депутати продовжили йому термін оренди земельної ділянки під «Шармом» до 2015 року для здійснення підприємницької діяльності. Оскільки, споруда кафе «Шарм» мала статус тимчасової, то права на приватизацію земельної ділянки під нею власник зможе набути лише після присвоєння об’єктові поштової адреси. Позов щодо присвоєння  поштової адреси депутат Козубський уже подав до суду.

Нескладна оборудка, правда? Подібних до «Шарму» споруд в місті є чимало. Тож, підприємці, не дрімайте! Гайда узаконювати самочинно збудоване – прецедент для вас створив не хто-небудь, а міський депутат!

Однією зі сторін судового процесу мав виступити виконавчий комітет Нетішинської міської ради. Як відбувався суд, ми дізнаємось за результатами роботи тимчасової контрольної комісії Нетішинської міської ради по перевірці представництва інтересів Нетішинської міської ради в органах судової влади України. Рішення про її створення сесія прийняла 27 січня цього року. Комісія протягом місяця буде перевіряти представництво інтересів Нетішинської міської ради в органах судової влади України за 2014-2015 роки. Депутатські висновки будуть оприлюднені перед міською радою та й громадою міста через газету «Нетішинський вісник».

Депутат Козубський та «Нетішинська самооборона» підняли загальноміський галас. Соцмережі вибухнули, листівками «Пост громадського контролю» (власник – місцевий олігарх і депутат Валерій Преподобний) засипані вулиці. У створенні депутатської комісії, так звані активісти вбачають страшенну мету. Мовляв, перевірка роботи юридичного відділу виконкому є першим кроком до позбавлення посади міського голови! Отак, не більше й не менше!

Ми вважаємо, що наші фігуранти зовсім не за міського голову хвилюються. Комісія може викрити правду про сумнівні оборудки не лише депутата Козубського, але й знайти його потужне лобі, визначити роль деяких міських хижаків у «патріотичних шкурах». Може, поверніть громаді те, що вам не належить? Якщо не хочете, щоб народ прокатав вас звідти у сміттєвих баках.

Не варто підмінювати поняття – відставки міського голови не очікується. Фракція ВО «Свобода» цього не допустить – міський голова буде працювати. Один раз депутат Козубський уже обманув громаду, тепер пробує зробити це вдруге.

Такі козубські та преподобні підло пересмикують святі поняття Майдану, Небесної Сотні та героїв АТО, щоб досягти своєї дрібненької мети – чергового збагачення за рахунок громади. Емоційні пости у соцмережах, розсипані містом листівки не що інше, як інструменти боротьби за власні інтереси.

Відтак, ми звертаємось до всіх нетішинців з проханням не бути байдужими до того, що відбувається у місті і все особисто перевіряти. Закликаємо вас використовувати лише достовірну інформацію, яку можна знайти на сайті Нетішинської міської ради http://www.netishynrada.gov.ua/miska/rishena/, в газеті “Нетішинський вісник”, у випусках новин телерадіокомпанії «Лотел-СКТБ».Приходьте на сесії міської ради особисто, слухайте, аналізуйте й робіть висновки.

Використовуючи лише правдиву інформацію, проводячи особистий аналіз дій кожного депутата й посадової особи місцевого самоврядування, Ви не дозволите себе обманути й перевернути свою свідомість. Тільки так ми зможемо навести лад у своєму гарному та інтелектуально-розвинутому Нетішині.

Депутатська фракція ВО «Свобода»                                        Олександр Марчук

у Нетішинській міській раді                                                      Володимир Лукашук

                                                                              Віктор Марчук

                                                                                                          Мирослав Стефанський

                                                                                                          Людмила Марченко

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Цікаві статті пише Нітішинська Свобода. Тільки гидко це читати, адже стаття написана депутатами які разом із ПР зняли колишнього мера і привели до влади в Нетішині Рига Скакуна. За що голова Нетішинської Свободи був працевлаштований на атомну станцію.
  А тепер корчат із себе борців за справедливість)))))

  • А по суті цієї статті щось можеш сказати, люстраторе?

   • По суті статті статті скажу наступне:
    1.”Дорікнути фракції ВО «Свобода» у Нетішинській міській раді тим, що її депутати сприяли розбазарюванню комунального майна чи дерибану землі, сьогодні не зможе ніхто.” – Саме Свобода продалась Ригам за посади, привела їх до влади в Нетішині, а ті розбазарювали комунальне майно ідерибанили землю.
    2.”Всеукраїнське об’єднання «Свобода» найактивніше брало участь у Революції Гідності, втративши на Майдані 19 своїх побратимів.” – депутати від Нетішинської Свободи до Революціії Гідності не має някого відношення. (на майдан були раз чи два, як туристи ). А за рахунок загиблих героїв хочуть виправдати свої ганебні вчинки в раді .

    Так можно продовжувати довго….не хочиться на цих зрадників витрачати свій час.

    • Ох і гоне цей недолюстрований. Кожен нетішиниць знає, що все комунальне майно, що було продане в місті було продане через тісну співпрацю колишнього мера Омельчук з ригами і продане, як не куму її брата Преподобного то його діловому партнеру по бізнесу під гаслами: “…підпрємець має право!” Не хватає для таких бариг буремних 90-х, в ті часи він би навіть пікнути не зміг, його б або влада в стойло поставила б, як бика не загнаного або бандити до нитки розділи б. Хоча я в ті часи вже вагонами по всьому союзу деяку продукцію возив то такого торгоша як преподобний ніхто і знати не знав, а політикою в Нетішині займатись могли лише ті кому влада дозволяла. Да, гарні були часи або не та зараз там влада якщо дозволяє в місті торгошам керувати – цікаво почупи позицію мера з цих усіх подій, що відбуваються в місті?

     • це ти брешеш, риги мутилі зі свободкою, а не з омельчучкою, з тою взагалі ніхто не мутив

     • Ги ги ги) цікаво шМарчук про себе написав півень) свобода! а забув як гнида на роботу на ХАЕС попав при керівництву ригів?чим заплатив, цнотою)))?? чи за щоку брав у Демедючучела?? чи Вітчизну продавав зрадник, напевно і тим і другим

  • Ніхто не може дорічнути ??? Що за гон ???? Марчук – запроданець, ригівська підстилка і в тебе вистчає ще нахабства понти ганяти ? Місцяни дали тобі належну оцінку на минулих виборах міського голови. Як у такої нечисті ще повертається язик говорити про патріотизм?

   • Було б не погано щоб Марчук зараз уйшов з посади секретаря міської ради то б Нетішину на другий тиждень приснився б повний кабздець – це єдиний ще адекватний і чесний чоловік який остався в місквиконкомі міста.

  • Молодці, що зняли, бо цю продажну Омельчук депутат-регіонал Вагнер возив до Ядухи писати заяву про вступ в партію регіонів

  • Так это и есть их конек, обвинить первыми оппонентов, в чем сами виноваты.

 2. Самооборона обороняє свого шефа плюс його підстилок.
  Свобода рулить!
  Давайте пістилки преподобздєля нойте вперед……

  • А мер Нетішина Супрунюк спить, поки в своїй конченій газетці преподобний ніби мочить всіх, а на справді рекламує свою сестричку то потехеньку сплітає лапті і для міського голови

 3. В нашем Нетешене убрать одного Преподобного и в городе будет тишь и благодать. Такое ощущение, что Преподобному и его шизонутой команде проплачивает русский телеканал “Россия 24”. И на что только смотрит СБУ?

  • “Прибрати Преподобного” – було і є мрією Ригів і іхніх посіпак. Щоб там про нього не казали, але ця людина не побоялась при владі Януковича виступати проти беззаконня і зараз не дає цій наволочі голови підняти!

   • Нуда-нуда…про яку наволоч ви говорите? Яка влада Яника? В раді 3 недобитих ригіонала із 40 а команда в приподобного 6 – 8 чол, в кого більше шансів вкосити собі, за рішенням по козубському ми все бачим!!!

    • не намагайся надурити когось, ти хоч сам віриш в те що написав? 3 регірнала привели до влади в Нетішині радника Ядихи Скакуна??ХА-ха-ха. Регіонал- це стан душі.

     • Де Янукович, де Ядуха, де Скакун??? Ми говоримо про теперішній час!!! Цих уродців безумовно треба наказувати. Але потрібно жити настоящим, з якою нечистю воює ваший приподобний? Зі всіма, за свої інтереси? Тоді можливо не всі нечисть? А саме він. Безумовно міська рада вичерпала себе, майже всі потушкувалися, порозпадалися ( окрім Свободи, наскільки я слідкую за радою ця фракція цільна) – вибори єдине що може будти позитивне і хочу вірити що в людей хватить клепки повикидати( не обрати ), цю нечисть яка заполонила раду, це і вашого Приподобного і його лобістів посіпак і ригіоналів Вагнерів ( яких доречі ви так легко відпустили, бо були зайняті ТЦ і його безглуздим недокерівником, зновже за інтереси доблесного Валерки і Нашого краю), і продажних Бютівців (хоча там також є нормальні люди і їх треба викрісталізувати), і прститушних Фронтівців які пішли від крила вішого боса і так далі. Боже, відкрий нетішинцям очі на це все!

 4. Не я перший відкрив скриньку пандори і ви ще мене не знаєте! Може й трохи переборщив, як секретaр ради, який представляє всю громaду, але за посаду я не тримаюсь. Якщо буде вимога від громади то на найближчій 69 сесії 11 лютого о 14-00 подам заяву. Але мають прийти з вимогою не десяток людей і підписи зібрати. Та дивіться, бо потім пожалкуєте. Я роботу собі знайду, піду помічником в область, але заблокую все, що тільки можна і не можна!!! Ні копійки не побачите, ще будете просити повернутись! А якщо цього буде мало, то підключу своїх “боржників”-партнерів, то не тільки автостоянки втратите без зем.аукціонів, де ростуть будинки, а й ТЦ, який винен ДАМАСко гроші.

  • Да, Олександу, потрібно перейти на інший сайт і прикидатись, Рузвельтом чи Наполеоном, а краще звернутись до фахівців бо Марчук всього лиш секретар ради, дрібязкова у вас хвороба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.