«Укрпошта» випустила конверт присвячений Кам’янець-Подільському музею «Укрпошта» випустила конверт присвячений Кам’янець-Подільському музею

Сьогодні в рамках святкування 125-ти річчя з дня заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулось урочисте спецпогашення художнього маркованого конверта присвяченого… Далі »

Роман Попелюшко: «Відсутність результату бойових дій розмиває мотивацію мобілізованих» Роман Попелюшко: «Відсутність результату бойових дій розмиває мотивацію мобілізованих»

Неоголошена війна з сусідньою державою-агресором, на жаль, далека до завершення. Продовжується чергова мобілізація до війська, активно працюють волонтери, громадськість. Зрештою… Далі »

На Кам’янеччині обікрали церкву На Кам’янеччині обікрали церкву

Об’єктом нападу невідомого грабіжника став православний храм Кам’янець-Подільського району. За повідомленням РУ МВСУ, в період  з 8 до 10 лютого… Далі »

У Хмельницькому цілодобово надаватимуть консультації щодо дій в разі надзвичайних ситуацій У Хмельницькому цілодобово надаватимуть консультації щодо дій в разі надзвичайних ситуацій

При Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області працює консультаційний центр. З 10 лютого 2015 року… Далі »

Кам’янчани здають кров для поранених військовослужбовців Кам’янчани здають кров для поранених військовослужбовців

За два дні на заклик активістів організації «Волонтери КП» стати донорами крові для поранених бійців АТО зголосилось 27 небайдужих кам’янчан…. Далі »

На Хмельниччині суттєво зросла кількість тяжких злочинів На Хмельниччині суттєво зросла кількість тяжких злочинів

Протягом 2014 року у Хмельницькій області в порівнянні з 2013 роком загальна кількість злочинів зросла на 7,6%. Про це інформує… Далі »

Парламентарі можуть розширити межі Дунаєвець на 614 га Парламентарі можуть розширити межі Дунаєвець на 614 га

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування вирішив підтримати подання народного депутата України Олександра Гереги і Хмельницької обласної ради… Далі »

В Олуйка оштрафували дві київські фірми на 136 тисяч за спотворення результатів торгів В Олуйка оштрафували дві київські фірми на 136 тисяч за спотворення результатів торгів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ „СпецГідроБуд Плюс” (м. Київ) та ТОВ „Газспецбуд” (м. Київ) загалом на… Далі »

“Постреволюційна” громадська рада. За крок до дискредитації “Постреволюційна” громадська рада. За крок до дискредитації

За молоді роки незалежної України суспільство переживало кілька сплесків громадянської активності. Перший припав на початок 90-х, коли “доньки” Країни Рад… Далі »

На “офісі” хмельницького СБУ можуть з’явитися пам’ятні таблички загиблих майданівців На “офісі” хмельницького СБУ можуть з’явитися пам’ятні таблички загиблих майданівців

На будівлі Управління СБУ у Хмельницькій області з’явитися пам’ятні таблички загиблих майданівців. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив виконувач обов’язків міського голови,… Далі »