В Олуйка оштрафували дві київські фірми на 136 тисяч за спотворення результатів торгів

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ „СпецГідроБуд Плюс” (м. Київ) та ТОВ „Газспецбуд” (м. Київ) загалом на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Як з’ясувало  Відділення, товариства у 2013 році узгодили дії під час підготовки та проведення Хмельницьким обласним управлінням водних ресурсів процедури конкурсних торгів щодо закупівлі робіт за проектом „Регулювання русла р. Південний Буг (розчистка) для захисту від підтоплення повеневими водами с. Холодець Волочиського району Хмельницької області”.

Для участі у процедурі закупівлі товариства надали однаково оформлені документи. Такі однакові особливості оформлення не випливали з вимог Замовника та не встановлені державними чи іншими стандартами.

Погоджена поведінка учасників тендеру усунула змагальність між ними і призвела до спотворення конкурентного середовища.

«Держава, суспільство та замовник загалом зацікавлені у тому, щоб укласти контракт на закупівлю товарів або послуг з фірмою, яка запропонує максимально низьку ціну та найкращу якість, що повністю відповідає меті проведення конкурсних процедур закупівлі та принципу ефективної конкуренції. Антиконкурентні узгоджені дії, або змова, які суперечать вищезазначеним цілям і перешкоджають їх досягненню, належать до найсерйозніших порушень законодавства про захист економічної конкуренції», – прокоментував голова відділення Віталій Олуйко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.