Що коїться з річкою Південний Буг – лист до обласного екоінспектора Що коїться з річкою Південний Буг – лист до обласного екоінспектора

Вчора, 12.02.2015 року о 18 годині  мною було проведено  обстеження річки Південний Буг в районі  торгового центру “Таврія “. Річка… Далі »

Проїзд у маршрутках Хмельницького може зрости до 5 гривень Проїзд у маршрутках Хмельницького може зрости до 5 гривень

Приватні перевізники хочуть підняти вартість проїзду в маршрутках Хмельницького до 5 грн. Про це на засідання місьrвиконкому повідомив заступник міського… Далі »

У Городку член військово-лікарської комісії обіцяв за 10 тис. грн зробити призовника “непридатним” У Городку член військово-лікарської комісії обіцяв за 10 тис. грн зробити призовника “непридатним”

Співробітники Управління СБ України у Хмельницькій області спільно з військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону викрили та припинили протиправну діяльність лікаря Городоцької… Далі »

Дети-переселенцы передали подарок в госпиталь Дети-переселенцы передали подарок в госпиталь

У юных членов клуба «Толерантность» на фотографии счастливые глаза – они приготовили подарки ко Дню святого Валентина для воинов. Для… Далі »

“Зубри” з “регіонів” заховалися в депгрупі “За добробут Хмельниччини” “Зубри” з “регіонів” заховалися в депгрупі “За добробут Хмельниччини”

Колишні представники влади Януковича, депутати Хмельницької обласної ради з фракції Партії регіонів змінили політичний тренд. Після анонсу на грудневій сесії… Далі »

У Хмельницькому не поспішають давати “халяву” дітям-переселенцям У Хмельницькому не поспішають давати “халяву” дітям-переселенцям

Діти учасників АТО та діти, що виїхали з охопленого війною Донбасу, поки що не зможуть безоплатно навчатись у хмельницьких закладах… Далі »

Хмельницький прощатиметься з двома бійцями, котрі загинули під Краматорськом Хмельницький прощатиметься з двома бійцями, котрі загинули під Краматорськом

Хмельницький прощатиметься з військовослужбовцями військової частина А-3808, 37-річним капітаном Володимиром Глубоковим і 41-річним сержантом-контрактником Сергієм Шмерецьким, які загинули 10 лютого… Далі »

Ритуальний голова Ритуальний голова

Є дві новини — хороша і погана. Почнемо з приємного — члени громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації обрали голову і… Далі »