Проїзд у маршрутках Хмельницького може зрости до 5 гривень

Приватні перевізники хочуть підняти вартість проїзду в маршрутках Хмельницького до 5 грн.

Про це на засідання місьrвиконкому повідомив заступник міського голови Андрій Капура.

Водночас він запропонував владі зменшити кількість маршруток, якщо перевізники наважаться на таке подорожчання.

Ідея зменшити кількість мікроавтобусів у місті прийшлась членам виконкому до душі. В. о. міського голови  Костянтин Чернилевський повідомив, що нещодавно відвідав Харків і помітив, що там кількість транспорту в рази менше. Така сама ситуація і в Полтаві.

Костянтин Чернилевський також пригадав перевізникам те, що у місті досі не створено єдину систему GPS – контролю за рухом громадського транспорту.

«Зараз поставили GPS. Але кожен власник розробив до них свою програму. А так, як у нас система працює зі забоями, управління не могло їм сказати: «Купіть одну програму». Тепер звести все в одну систему дуже проблемно, якщо взагалі можливо. До мене звернулись іноземні інвестори. Запропонували встановити на зупинках табло, на якому кожен громадянин бачитиме скільки хвилин лишилось до такого-то маршруту. Але треба зв’язати все в одну систему», – розповів він.

Обговорення цього питання не закінчилось якимось рішенням. Проте, якщо перевізники не передумають, наше місто, можливо, чекають серйозні транспортні баталії.

Наразі вартість проїзду у хмельницьких маршрутках становить 3 гривні.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 49

 1. А чи не пора замінити маршрутки великими автобусами комунального транспорту і нафіг викинути оцей дріб’язок з міста, який створює затори?

  Замість того, що через кожні 5 хв бігатимуть бусики, краще хай раз в пів години прийшов великий автобус чи тролейбус, забрав всіх і пішов. Це буде економічніше, екологічніше, дегевше для пасажира і менше займатимуть місця на вулицях міста – одним словом – доцільніше використовувати великі міські автобуси (секційні і двоповерхові).

  • А чого це двоповерхові, я хочу щоб були літаючі, як у “5-му елементі”. А екологічніше взагалі на лісапетах! Ти Патріот мабуть десь в центрі мешкаєш, чи на власному каділаку їздитимеш?

   • Чувак, ти такий злий, бо не маєш каділака. Хоча я теж не маю і нафіг він мені сі здав. Я маю лісапет.

    А двоповерхові автобуси звичне явище в Берліні, Дубліні і, звісно, в Лондоні. Пасажиромісткісь вдвічі більша, ніж в стандартоного великого автобуса при витарті такої самої кількості пального і простору на вулицях.

    Єдиний дискомфорт – люди розбестилися і звикли, що маршрутка зупиняється тута-тама і ходить одна за одною.

    • Яких пів години, ви що? це мені на пів години треба раніше йти на роботу бо автобус?? а якщо не встиг чи поїхав скоріше то ще пів години чекай??
     Просто потрібно контролювати рух маршрутів, ато буває один за іншим їде (з одного маршруту) або захотів зїхав бо йому потрібно кудись і чекайеш, а вечером уже не хочуть їхати бо мало пасажирів….
     Єдиний комунальний – це добре але потрібно багато чого і саме головне коштів, а це на даний момент неможливо.
     і 5 грн. це занадто. Зробіть менші апетити, все оптимізуйте – інтервал зробити комусь менший, комусь більший, транспорт такий щоб не ремонтувати кожного місяця і т.д.

  • Предлагаю убрать маршрутки и пустить комунальный транспорт. В Европе общественный траснпорт комунальный. Надоела эта блатная музыка и хамы водители. Эьто явно чья-то схема.

   • Ты что не читаешь коментарии, не понял чья схема? Схема тех кто решает быть или не быть комунальному транспорту. Прочти коментарии.

 2. Яких 5 гривень? Ви шо за лохів нас маєте? Хай їздять тралейбуси, Викиньте гидкі маршрутки! Вже зовсім знущаються над нами!

 3. а це вам народ подают інформацію шоб ви привикали, псіхологіческій прийом так сказать. в країні біда а вони сволота наживаются. не будьте лохами

 4. Їде маршрутка, як велика собача будка,
  На дорозі всіх підрізає,
  Бо шансон в салоні рубає:
  Владімірський централ!
  Владімірський централ!
  Владімірський централ!
  Владімірський центра-тра-тра-тра-
  Тра-тра-тра-тра-трал!

  Скрябін

 5. Посчитай стоимость.топлива, комплектующих: на сколько поднялись. Дальше будет закон рынка: поднимать цену можно толоко до тех пор, пока пассажир платит. Пассажир перестанет платить – будут закрываться маршруты. Пересядете на коммунальный транспорт? Но только на тот, который еще сможет работать. Чтоб троллейбусы можно было не только выпускать на линии, но и ремонтировать, придется поднять цену билета до 3 гривен. Если оставить так как есть, через год в городе вместо 50 троллейбусов будет выходить на линии 30. Через 2 года 15 троллейбусов. А денег на покупку новых нет, потому что пассажиры платят по 1,5 гривны. Транспорт развалили, теперь будут недовольны, что ходят пешком. И не сейчас, а тогда спросите себя “и кто здесь лох?”

 6. Какой в городе “хозяин”, такой и комунальный транспорт. Что за последние десять лет сделала местная власть для развития комунального транспорта!? Проложила ли новые тролейбусные линии или сделала развитие комунального транспорта? А ж нет ни как! Ей это видно не выгодно! Она передала надежный постоянный бизнес-перевозку пасажиров города в руки друзей, кумов, сватов и т.п.! Разве это не видно? Разве это не ясно? Наш город очень очень маленький и все скрытое все равно вылазит наружу! Так что не надо нас ПАСАЖИРОВ И ЖИТЕЛЕЙ города пугать! Прийдет новая власть и убежден все поставит на свои места, народ уже не тот он молчать не будет!

 7. Хай нададуть сервіс хоча б на 3 гривні

 8. Когда отменят бесплатный проезд пенсионеров, больше людей сможет пользоваться общественным транспортом.

  • Бедная Ирина! Пенсионеры тебя уж так теснят? Увидим твое отношение когда ты со временем тоже будешь пенсионером! Ибедеш выживать на 1000 грн. пенсии! Постыдилась бы.

 9. Бедная Ирина! Пенсионеры тебя уж так теснят? Увидим твое отношение когда ты со временем тоже будешь пенсионером! И будеш выживать на 1000 грн. пенсии! Постыдилась бы.

 10. А де захисники нашого народу?
  Де рада Майдану?
  Чого вона тусується в ОДА?
  Кому тре ваші листи до ООН, якщо ви на місці не можете вирішити питання?
  Рішіть питання щоб не підняли вартість проїзду, плату за нерухомість, тощо
  Щоб менше обдирали людей..
  Займіться цим, а не злітайтеся на шабаш…
  Аліме, це персональне звернення до Вас…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.