У Хмельницькому проїзд у громадському транспорті зросте на 1 гривню

У Хмельницькому вартість проїзду у громадському транспорті, в середньому, зросте на 1 гривню.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив заступник начальника міського управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев.

За його словами, приватні перевізники на початку січня направили свої розрахунки вартості проїзду. Згідно з ними, проїзд у маршрутних таксі пропонується підвищити до 5 грн, у автобусах – 6 грн.

Фото НГП

Фото НГП

“Департамент економіки аналізує розрахунки перевізників. Однак точно можу сказати, що вартість пасажирських перевезень у місті здорожчає, в середньому, на 1 гривню. Тобто у маршрутних таксі проїзд коштуватиме 4,5 грн (зараз 3,5 грн – НГП), автобусах – 4 грн (3 грн). Що стосується тролейбусів, то нинішній тариф 1,5 грн, є найнижчим в Україні і також має бути підвищений до 2,5 грн”, – пояснив посадовець.

Шепурев зауважив, що у 2016 році з міського бюджету 34 млн. грн. направлено на компенсацію пільгового перевезення у громадському транспорті.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. А на дорогах будуть ті самі душогубки?

 2. напевно Ви праві Іван залишаться ті самі брудні душогубки і “дуже” вічливі водії “шумахери”, майже у всіх містах іздить нормальний громадський транспорт тільки у нас людей возять на переробках як худобу

 3. договора з перевізниками до кінця 2017 року. далі новий конкурс, от тоді і побачимо, чи будуть душогубки

 4. вартість проїзлу треба піднімати. 1,50 немає ніде. це сміх курам, за такі гроші вже нічого не купиш, АЛЕ: треба зменшити кількість шансонвагенів до мінімуму і пустити більше тролейбусів та нормальних автобусів. А ще забрати прокладки з перевезень

 5. А нам зарплати та пенсії піднімуть пропорційно? А то бачили, що зараз в Мексіці робиться післі підняття вартості енергоносіїв, ком. послуг та проїзду на транспорті? Скільки ми будемо терпіти?

  • тож Гройсман підняв вам зарплати?!

   • через підняття зарплати, і як наслідок всіх податків мусять і ціну проїзду піднімати. Тепер перевізник має заплатити податків в 3 рази більше, і долар вже по 27, солярка по 22. бери їздь скільки влізе

   • Анонімному, який поставив мені “цікаве” (що б не сказати інше слово) питання:
    А вам що, Гройсман не “підняв” зарплату? Чи ви “духом святим” живете? Чи мо ви депутат або можновладець? Чи мо не з України живете?
    А мо взагалі (як би це сказати) …, що захотіли, то і забираєте самі?

 6. Не проїзд зросте, а вартість проїзду (я про знання мови інтернет-журналістами).

 7. Тепер будуть возити лише пенсів та чекати на компенсацію ґґґ

 8. шепурев вже в шкіру не вміщається від злиденного життя перевізників. А хмельничани все стерплять на своїх плечах.

  • на підприємство потрібні перевізники, хто готовий йти працювати, а не триндіти????

 9. Світ перейшов у 2017 рік, а пан Шепурев залишився у 2016-ому. Нас не цікавить, скільки направлено на компенсацію пільгового перевезення у громадському транспорті в минулих роках. Скажіть, скільки виділили у 2017-ому. 0 грн? так і скажіть. І не займайтесь словоблуддям.

  • Ідіот, де ти виріс, зайди на сайт міськради, подивися бюджет і не тормози, 48 млн на пільговий проїзд. 48 гривневих мільйонів

 10. будь проклятий майдан і що ви повиздихали тварі з майдану

 11. Тариф є найнижчим в Україні
  —-
  То зробіть проїзд 10 гривень – буде найвищим
  Я раніше думав, що це має бути позитивним фактом – виходить, що низькі ціни – це погано
  Давай Симчишин рули!!!

 12. Яка вартість проїзду для дитини 9 років?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.