У Хмельницькій ОДА оголосили про формування нового складу громадської ради У Хмельницькій ОДА оголосили про формування нового складу громадської ради

У Хмельницькій ОДА оголосили про формування нового складу громадської ради. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті облдержадміністрації. Наразі ініціативна групи з числа… Далі »

2016: Про події і тенденції у медіа-просторі Хмельниччини 2016: Про події і тенденції у медіа-просторі Хмельниччини

Закінчення року – саме час підбити підсумки подій у медіа-середовищі регіону, утім, робити експерті висновки, вочевидь, дочасно (оскільки лише починаю… Далі »

Юлія Тимошенко: в Україні інститут президентства дискредитував себе Юлія Тимошенко: в Україні інститут президентства дискредитував себе

2016-й політичний рік завершився ухваленням Держбюджету-2017, щоправда, з порушенням регламенту ВР, уночі. Влада знову запропонувала українцям затягнути паски – виграють… Далі »

Хмельницька міськрада переходить на електронний документообіг Хмельницька міськрада переходить на електронний документообіг

З початку цього року Хмельницька міська рада переходить на електронний документообіг. Відповідне розпорядження 30 грудня підписав міський голова Олександр Симчишин. Тестовий… Далі »

Музей Островського у Шепетівці не декомунізують? Музей Островського у Шепетівці не декомунізують?

Міні­стер­ство куль­ту­ри Укра­ї­ни нака­зом №1162 від 16 гру­дня 2016 року внесло Буди­нок музею Мико­ли Остров­сько­го у Шепетівці до Дер­жав­но­го реє­стру нерухо­мих… Далі »

КП “Аеропорт Хмельницький” програло суд на 100 тисяч за нерозраховані послуги земельників КП “Аеропорт Хмельницький” програло суд на 100 тисяч за нерозраховані послуги земельників

ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство” через суд стягнуло 100,1 тис. грн боргів з комунального підприємства обласної ради “Аеропорт Хмельницький”. Відповідне рішення… Далі »

Хмельничани провалили петицію щодо будівництва McDonald’s Хмельничани провалили петицію щодо будівництва McDonald’s

Електронна петицію щодо будівництва ресторану швидкого харчування McDonald’s у Хмельницькому не була підтримана. Про це свідчать результати збору підписів. За три місяці… Далі »

Як фестивалитиме Кам’янець-Подільський у 2017 році Як фестивалитиме Кам’янець-Подільський у 2017 році

Профільний департамент Кам’янець-Подільської міської ради оголосив список фестивалів та святкових заходів на 2017 рік. Так, вже 9 січня на міському… Далі »