На Кам’янеччині вбито пенсіонерку, підозрюється її донька На Кам’янеччині вбито пенсіонерку, підозрюється її донька

В п’ятницю, 20 січня близько 12:20 до чергової частини Кам’янець-Подільського районного відділення поліції надійшло повідомлення від сільського фельдшера  про те,… Далі »

Екс-заступник Семенишина добивається поновлення на посаді Екс-заступник Семенишина добивається поновлення на посаді

Колишній заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Володимир Марчук оскаржує своє звільнення. Згідно з ухвалою Хмельницького окружного… Далі »

Кам’янецькі депутати проситимуть ще 14 млн. на ремонт Будинку культури Кам’янецькі депутати проситимуть ще 14 млн. на ремонт Будинку культури

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 31 січня на черговій сесії планують направити звернення до Хмельницької облради з проханням виділити кошти на… Далі »

Депутати вирішили збирати з миру по нитці на зведення корпусу обласної дитячої лікарні Депутати вирішили збирати з миру по нитці на зведення корпусу обласної дитячої лікарні

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці і соціального захисту населення обласної ради спільно з фахівцями обговорили перспективи будівництва лікувально-діагностичного… Далі »