Кам’янецькі депутати проситимуть ще 14 млн. на ремонт Будинку культури

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради 31 січня на черговій сесії планують направити звернення до Хмельницької облради з проханням виділити кошти на завершення певних ремонтних робіт:

ДНЗ № 16 «Айболить» на 120 місць – у 2008 році за рахунок державного бюджету було частково виконано роботи по будівництву нового корпусу, змонтовано 90% фундаменту будівлі та освоєно 1 млн. 578 тис.грн. Залишок по зведеному кошторисному розрахунку становить 8 млн. 611тис.грн. (у цінах 2008 року). Наразі фінансування об’єкту було припинено.

Завершення будівництва другого корпусу ДНЗ № 16 дасть змогу суттєво зменшити чергу дітей та навантаження у дошкільних навчальних закладах в центральній частині міста.

Міський Будинок культури . Впродовж 2015-2016 років за рахунок різних джерел фінансування проводився капітальний ремонт міського будинку культури. Разом з тим виділених коштів у сумі 11 млн. 517,89 тис.грн. не достатньо.

Для введення об’єкту в експлуатацію та з метою завершення ремонтних робіт кам’янецькі депутати просять додатково виділити 14 млн. 837 тис.грн.

На придбання обладнання для медичних закладів Кам’янця не вистачає 8 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.