Польські інвестори вивчають можливість побудови у Нетішині сміттєпереробного комплексу Польські інвестори вивчають можливість побудови у Нетішині сміттєпереробного комплексу

У п’ятницю, 20 січня, до виконавчого комітету Нетішинської міської ради завітала польська делегація на чолі з президентом правління Grupa MGGP… Далі »

Хмельницький долучився до інтернет-платформи Є-Ліки Хмельницький долучився до інтернет-платформи Є-Ліки

Віднині, наявність ліків, придбаних за бюджетні кошти, у медзакладах міста можна перевірити он-лайн, оскільки Хмельницький долучився до інтернет-платформи Є-ліки. Працює… Далі »

На Кам’янеччині скинули дві фури львівського сміття На Кам’янеччині скинули дві фури львівського сміття

На території Довжоцької сільської ради на Кам’янеччині виявлено дві фури сміття. Про відвантаження сміття керівництво сільради ніхто не повідомляв. Ймовірніше всього… Далі »

У Кам’янці-Подільському ФОП ухилився від сплати 70 тис. грн. податків У Кам’янці-Подільському ФОП ухилився від сплати 70 тис. грн. податків

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою під час вивчення матеріалів з метою представництва інтересів держави виявлено факти зловживання повноваженнями та підроблення офіційних документів… Далі »

На Хмельниччині фірма російських власників виробляє масло “Кремлівське” На Хмельниччині фірма російських власників виробляє масло “Кремлівське”

Дочірнє підприємство “Старокостянтинівський молочний завод” виготовляє вершкове масло, на обгортці якого зображений Кремль. Відповідні світлини поширюють користувачі соціальних мереж. Одна із… Далі »

Бізнес на квіткарях Бізнес на квіткарях

Перехрестя центральних вулиць Кам’янецької-Подільської у Хмельницькому, яке в народі більш популярне, як “п’ятачок”, кілька місяців тому набуло форм наріжного каменю… Далі »

На Хмельниччині забудовники отримають три земельні ділянки в обмін на квартири для ДСНС На Хмельниччині забудовники отримають три земельні ділянки в обмін на квартири для ДСНС

Міністерство внутрішніх справ запропонувало Кабміну погодити виділення під спільне будівництво з інвесторами житла для співробітників Держслужби з надзвичайних ситуації 17… Далі »