Польські інвестори вивчають можливість побудови у Нетішині сміттєпереробного комплексу

У п’ятницю, 20 січня, до виконавчого комітету Нетішинської міської ради завітала польська делегація на чолі з президентом правління Grupa MGGP Євою Ласкоз. Зустріч відбулась з метою залучення інвесторів до міста Нетішин. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Цього разу розмова велась щодо будівництва сміттєпереробного комплексу (СПК). Адже, польська фірма Grupa MGGP бере участь у важливих інвестиціях в таких сегментах ринку як інфраструктура і транспорт, будівництво, охорона середовища, водна економіка, землеробство, енергетика та телекомунікація. Комплексний характер надаючих послуг дозволяє їм брати участь у всіх етапах інвестиційного заходу, від його планування через проектування, нагляд аж до користування.

Оскільки зустріч була першою, то для потенційних інвесторів надались безпосередньо вихідні дані щодо морфології відходів (їх склад та масовий вміст) по земельній ділянці для будівництва СПК, умов проектування та фінансування будівництва, тощо.

Після вивчення польськими партнерами наданої інформації планується проведення ряду робочих зустрічей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. ВИ В СВОЄМУ СМЕРДЮЧОМУ ЛЬВОВІ СПОЧАТКУ ЗБУДУЙТЕ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.