Суддю з Деражні, якого визнали корупціонером, повинна відсторонити Вища рада правосуддя Суддю з Деражні, якого визнали корупціонером, повинна відсторонити Вища рада правосуддя

Суддю Деражнянського районного суду Олега Дворніна (Дворніка), якого визнано винним у хабарництві, має відсторонити із займаної посади Вища рада правосуддя,… Далі »

На Хмельниччині спостерігається поступове зниження захворюваності на грип та ГРВІ На Хмельниччині спостерігається поступове зниження захворюваності на грип та ГРВІ

На 15 січня у Хмельницькій області спостерігається поступове зниження захворюваності на грип та ГРВІ. Як інформує сайт облдержадміністрації, за другий тиждень… Далі »

У Хмельницькому розпочався показ фільму про кіборгів “Воїни духу” У Хмельницькому розпочався показ фільму про кіборгів “Воїни духу”

19 січня в кінотеатрах України стартує прем’єра документального фільму “Воїни духу” про останні п’ять днів легендарної оборони Донецького аеропорту. Ця подія приурочена… Далі »

Марцинкевич про свою люстрацію: перспектив немає Марцинкевич про свою люстрацію: перспектив немає

Голова Апеляційного суду Хмельницької області Анатолій Марцинкевич вважає, що в його люстраційної справи відсутні перспективи. Про це він сказав журналістам… Далі »

Апеляційний суд області працюватиме з вакантними посадами до кінця року Апеляційний суд області працюватиме з вакантними посадами до кінця року

Апеляційний суд Хмельницької області працюватиме з вакантними посадами до кінця року. Про це сьогодні заявив голова суду Анатолій Марцинкевич під… Далі »

У центрі Хмельницького дві пожежні бригади підняли на виклик до шашличної У центрі Хмельницького дві пожежні бригади підняли на виклик до шашличної

На вулиці Подільській, що у Хмельницькому, дві пожежні бригади прибули на виклик до шашличної. Як вдалося дізнатися НГП, у будівлі сталося коротке… Далі »

Суд дав дозвіл на затримання “стрілка” “ЛНР”, який родом з Хмельниччини Суд дав дозвіл на затримання “стрілка” “ЛНР”, який родом з Хмельниччини

Хмельницький міськрайонний суд дав дозвіл на затримання “стрілка” псевдореспубліки “ЛНР”, який родом з Хмельниччини. Про це свідчить ухвала суду від 12… Далі »

Відчужений гектар хмельницького аеропорту пустили новою “схемою” Відчужений гектар хмельницького аеропорту пустили новою “схемою”

Земельна ділянка площею 0,97 га (кадастровий номер 6825087200:06:008:0291), що входить у межі комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький” і була передана у приватну власність… Далі »

Хмельницьке КП вдвічі переплатило за пожежні рукави – журналіст Хмельницьке КП вдвічі переплатило за пожежні рукави – журналіст

КП Житлово-експлуатаційна контора №5 Хмельницького наприкінці грудня 2016 року уклало договір на закупівлю 500 метрів бухти пожежних рукавів. Вартість угоди… Далі »