Суд дав дозвіл на затримання “стрілка” “ЛНР”, який родом з Хмельниччини

Хмельницький міськрайонний суд дав дозвіл на затримання “стрілка” псевдореспубліки “ЛНР”, який родом з Хмельниччини.

Про це свідчить ухвала суду від 12 січня.

Досудове розслідування з’ясувало, що в липні 2014 року вихідець з Хмельниччини, раніше судимий, підтримуючи проросійську ідеологію, добровільно вступив до структурного підрозділу не передбаченого законом збройного формування терористичної організації «ЛНР» на посаду «стрільця».

Протягом липня-грудня 2014 року, брав участь у підготовці та вчинені терористичних актів, а також у збройних протистояннях з Національною Гвардією України та Збройними Силами України, у містах Антрацит, Перевальськ та Зоринськ Луганської області.

Наразі розшукуваний перебуває у складі терористичної організації «ЛНР» і несе службу в окупованому Антрациті Луганської області.

Із клопотання слідчого СБУ вбачається, що стрілок” “ЛНР” обґрунтовано підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Ухвала слідчої судді на затрмиання діє до 12 січня 2018 року.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Вы знаете, наш Моня, шо директором всех прачечных в раёне, имеет спросить, почему такой большой люфт в наказаниях? Неужели для этого убийцы исчо будут применять смягчающие обстоятельства? Может у его матери произошли тяжкие роды? Моня предлагает, абы изменить наказание на чоткий срок – 15 лет. Моня стирает чужое бельё только на 100% качества и требует этого от всех.

  2. Де стільки уродів в нашій області береться?

  3. А прізвище є вв цього гада, щоб ми тут знали про нього. Наша область завжди була наталована проросійським бидлом (військ.заводи, військ частини, ракети …) А ще вона була завжди прокомуняцькою.

  4. А что это за аббравиатура ЛНВ?

  5. Дійсно законодавство застаріле. Для таких покидьків повинен бути стабільний строк: 99 років і ніякого люфта.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.