На Хмельниччині фірма російських власників виробляє масло “Кремлівське”

Дочірнє підприємство “Старокостянтинівський молочний завод” виготовляє вершкове масло, на обгортці якого зображений Кремль.

Відповідні світлини поширюють користувачі соціальних мереж.

Одна із з них зауважила, що придбала таке масло у Херсоні (область, що межує з окупованим Кримом – НГП).

C2znFQ6WIAAdWfp

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, “Старокостянтинівський молочний завод” належить російському-мільйонеру Сергію Євланчику і його бізнес-партнеру Олександру Сліпчуку.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 27

 1. І всі ці «сенцації» нам «впарюються» саме в той час, коли пересічний громадянин (житель) України вже просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги (в сумі 2,5-:-3,5 тис. грн. при значно меншій зарплаті / пенсії) та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім’ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані зараз літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). А люди, неспроможні заплатити, будуть (вже є) в боргах. Постає питання – То що у неспроможних заплатити будуть за борги відбирати житло (іншу останню власність) і де ж (на що) вони будуть жити? Таким чином «післямайданна» влада по суті вже поставила під великий сумнів подальше життя (виживання) на українській землі основної частини народонаселення України та, в кінцевому розрахунку, подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури). ТОБТО, УСЕ ЦЕ Є ВІДВОЛІКАННЯМ УВАГИ ВІД СПРАВЖНІХ ПРОБЛЕМ.

  • Пішов у сраку, ватний троль, відрижка проросійська! У херсонців, які опинилися поруч з окупованим Кримом, це викликало шок.

   • Обізнаний, здогадливий, нездивований, об’єктивний, правдивий, простолюдина і ще подібні імена – це все одна паскудна безробітна комуняцька троляка пише в усіх новинах.

    • Бовдури ви обидва (наведені тут псевдо не всі мої). А дурієте ви через те, що я написав правду, якої ви боїтеся і проти якої ніяких аргументів у вас немає, одні хамські образи (“Сатурн, ты сердишся, значит ты неправ”, але все одно, ви нічого не зрозумієте). Тобто справжніми “тролями” є якраз ви.
     Ви певно “свободівці”, яких використали (як певний резиновий виріб) ті нові / старі олігархи, які після майдану прийшли до влади (як у свій час Гітлера) для закінчення розкрадання / руйнування України.
     Іншим (ці не зрозуміють): В назві т.з. “Гітлеровської” партії, де “почесним вождем” (фюрером) був А.Гітлер, а останнім “керівником” був М.Борман, були слова – “… націонал-соціалістична…”, як і у партії “Свобода” у 1991-:-2004 р.р.. А тепер міркуйте самі, … якщо,
     звичайно, є чим.
     Цим: Ви ще мене полякайте.
     Скадовську: Ти, певно, з бувших “хмельницьких базарників”, які правдами / непрадами за хабарі придбали там території та побудували пансіонати? Вгадав? Так от, та влада, яку ви привели до влади, вас “кинула”.

     • Чувак, пішов на х…!

     • Яж і казав, тупе базарне бидло, яке думало, що воно капіталіст.

    • Цьому Анонімному: А ти, невігласе, знаєш, що предки самого головного комуняки Росії, який потім окупував Кремль, зі … Старокостянтинова! Може тому і масло Кремлівське. А В.Висоцький знав… і співав про це.

   • ЛЬВІВСЬКОГО СМІТТЯ НЕ ХОЧЕШ ?

   • СКАДОВСЬКИЙ РАГУЛЬ А ТИ ЛЬВІВСЬКОГО СМІТТЯ НЕ ХОЧЕШ ?

   • То нехай не вживають його ті херсонці, в яких це викликало шок. От у мене шоку немає, правда – грошей теж.

 2. Інформація про Кремльовське масло в Старокостянтинові циркулює в мережі вже понад рік з тими ж фото.
  І кожного разу це подається як суперсенсація.
  Тут більше питань до журналістів, які зосереджуються на пошуку смажених фактів.

  ось приклад за березень минулого року
  http://www.facenews.ua/news/2016/311816/

 3. Не вірте недоздивованому, він бувший комсюк і проросійський агент. Ще й недоосвідчений (“Сатурн, ты сердишся, значит ты неправ”, але все одно, ви нічого не зрозумієте) ця фраза помилкова, Погано його в партшколах вчили. Це не відволікання уваги, а сигнал, що таких агентів треба гнати за зраду.

  • Хворий ти на … сіндром Путіна. А все що я писав є правдою, навіть про Леніна. Просто ти … хворий і невіглас. А якщо серйозно та об’єктивно, то якраз наші “промайданні” активісти (свободівці, “правий сектор” і т.п.) “зіграли на руку” Путіну. Результат, як кажуть “на лицо” (я використовую цитати російською, бо англійську чи латину ти та такі як ти, не знаєте). Скажу ще: найближчі предки майже всіх перших народних комісарів у “ленінському уряді” та ВЧК і ОГПУ (або вони самі) з території теперішніх Польщі, західних та південно-західних областей України, західних областей Білорусії та Литви. Батько теперішнього прокурора Луценко та тесть Тимошенко були партійними функціонерами КПСС вищого рівня, сам Луценко і Тягнибок були були комсомольськими діячами, а Фаріон була комуністкою (функціонером нижчого рівня), батько Поршенко був “червоним директором” і так далі, так далі. Що вони “прозріли”? Ні. просто коньюктурники. Навіть мати 1-го московського царя (і, як небезпідставно кажуть, самого підступного та жорстокого) з під Кам’янця-Подільського (саме вона його таким виховала, тому що батько – Василій ІІІ-ій, помер, коли тому було 4 роки). Про історичні постаті, в т.ч. про Леніна, відповідна інформація є в архівах, в т.ч. – в Хмельницьких. А про інших тут згаданих теж відомо (ще можна і самих їх спитати). Не повністю на даний час документально підтверджено те, що і біологічним батьком Сталіна був відомий мандрівник / шпигун Пржевальський (згадайте “лошадь Пржевальського”), предки якого теж тутешні і який за 9 місяців до народження Іосифа проживав в тому будинку (хворів), де служницьою була мати Сталіна.

  • АНОНІСТ ТИ ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ ЖЕРТИ НЕ ХОЧЕШ ?

  • “Недоосвідчений” – вы все учились понемногу. И в основном то как-нибудь.

 4. Громадяне спокійно.Це масло виготовляється вже років з 15.Я сам його неодноразово купував у Сільпо.Але зараз немає.Масло дуже добре.Чого його немає у продажу-мабудь експортується.

 5. Недовчене, твоя фраза( “промайданні” активісти) видає тебе якк антимайданівця. А вони в нас – комуняки та риги, які ратують за любов до путіна та шкодять Україні. То хто ти?

  • СЛАВА ЛЬВІВСЬКОМУ СМІТТЮ ! ГЕТЬ ГАЛИЦЬКЕ БИДЛО З УКРАЇНИ !

  • На майдані людей просто використали ті, хто на той час був не при годівниці, але дуже хотів. Але це вже проїхали. Люди, не даймо ошукати себе на наступних виборах. Невже ви не розумієте, що панам зручно, коли у хлопів чуби тріщать? Давайте посперечаємось про ідеологію тоді, коли всю цю мерзоту виженемо з нашого життя. Не треба нікому навішувати ярликів. Будь-хто з нас може щиро помилятись – час усе розставить по місцях. Патріотизм – дуже багатогранне і глибоке поняття. Почути і зрозуміти – це те, чого сьогодні ми всі гостро потребуємо. А злість у кожному накопичується від безвиході, відсутності перспектив та чекання ще гіршого. Повірте, при Союзі такого не було. Не треба ганьбити минуле. Тоді й майбутнє буде легше будувати.

 6. При союзі? Тільки партноменклатура, щирі комуністи, шістки типу інструкторів жили з подачок крутих партократів. А інші виживали, хто жив в союзі, той знає що таке совок. Людей використали продажні тварюки (теж до речі з минулих коммі) А Львів ображати не треба, він допоміг нам вирівняти спину і вижити проросійських зайд. Шкода, що не всіх, судячи з деяких ут зрадників України.

  • при союзі була впевненість в завтрашньму дні…а зараз ії нема…на жаль..

   • В чому впевнені??? В мільйонах розстріляних в 10 мільйонів репресований і катованих, в тому що можуть прийти і за Вами? А, Вам подобалась забезпеченість соціальна, та Вас як худобу тримали коли весь цивілізований світ жив в комфорті.

    • А ТЕПЕР ВПЕВНЕНІ В ТОМУ ЩО ПРИ НАЦИКАХ ЗА ДВА РОКИ ВБИТО 50 ТИС. ГРОМАДЯН, 1,5 МЛН. БІЖЕНЦІВ І 2 МЛН. ВИЇХАЛО З УКРАЇНИ.

 7. За впевненністю на росію треба виїзжати.

 8. МАРИНА ХМЕЛЬНИЦЬКА , а ви при совку жили?
  Ви стояли в черзі за хлібом 2 години, коли продавали одну буханку в одні руки? Це в райцентрі, не кажучи вже про села.

  І коли пачку дріжджів у тому таки райцентрі купити було неможливо? Можна було тільки на базарі у Кам’янці-Подільському, і то з-під поли?

  А не пробували працювати на полі у жнива БОСОНІЖ , тобто цілий день ходити босим по стерні?

  В людей старшого покоління іноді є ностальгія за тими часами, але не за дешевою ковбасою, а за молодістю. А сучасна молодь має орієнтуватися на такі країни, як Сінгапур, а не на СРСР.

  • 100% Хто жив тоді, той знає, що це було приниження та убогість. Зиск мали тільки комісари та їх прихвостні. А ще треба згадати колгоспне кріпацтво (без паспорта та права мати вдома щось для виживання). Ностальгують за молодістю. Економіка совка для нас хмельничан була ворожою. Згадайте, що за чимось вартим їхали в 1-2 центральних магазини і то черги були кілометрові, особливо за продуктами (хліб, сметана, олія), а про одяг просто мовчу, коли в дит.світ чи кооператор привозили 1-5 куртки чи 2-3 пари югославських чобіт. Кому тоді було легко жити? Простим людям – важко. А згадайте що казав Чекман?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.