Хмельницький долучився до інтернет-платформи Є-Ліки

Віднині, наявність ліків, придбаних за бюджетні кошти, у медзакладах міста можна перевірити он-лайн, оскільки Хмельницький долучився до інтернет-платформи Є-ліки.

Працює сайт за посиланнням: http://eliky.in.ua/region/khmelnytskyi

Є ЛІКИ — сайт, на якому кожен пацієнт може перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні.

Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні лікарських засобів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. На жаль, пацієнти не завжди знають про наявність безкоштовних ліків у їхніх лікарнях. Завдяки проекту Є ЛІКИ кожен українець може перевірити, які саме лікарські засоби є у його лікарні.

Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях країни як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Щотижневе оновлення кількості лікарських засобів забезпечує актуальність інформації.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Інформація для роздумів.
    Хмельницький міський перинатальний центр ( ХМПЦ ) рукавички Хірургічні стерильні Антиснід 25 пар, вакцина БЦЖ 100 доз. То для чого тоді ці показові подарунки від міського голови з нагоди Нового року? Краще б не займався піаром а займався наповненням бюджету громади з якого можна провести закупки всіх ліків, які необхідні при пологах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.