Депутати вирішили збирати з миру по нитці на зведення корпусу обласної дитячої лікарні

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці і соціального захисту населення обласної ради спільно з фахівцями обговорили перспективи будівництва лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні. Нагадаємо, що за відповідну електоронну петицію проголосувало понад 1100 людей.

“Цей рік оголошено керівництвом країни як рік медичних реформ. Зараз уже зроблено початкові кроки зі створення госпітальних округів. У подальших планах – посилення бази надання медичної допомоги по областях. Я розумію, що новий корпус – це робота не одного місяця і навіть не одного року, але ми з вами повинні розпочати втілення цією благородної справи”, – зазначив голова облради Михайло Загородний.

Голова постійної комісії з питань бюджету Іван Гладуняк та директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич вважають, що для реалізації цього проекту потрібна фінансова підтримка державного бюджету.

«Причому, фінансування побудови корпусу саме Хмельницької обласної дитячої лікарні має бути окремо прописане у відповідній Постанові Кабінету Міністрів України», – наголосив Гладуняк.

За результатами засідання, члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, праці і соціального захисту населення рекомендували Департаменту фінансів облдержадміністрації визначити всі можливі шляхи фінансування будівництва нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. Департамент охорони здоров’я ОДА, відповідно до рішення комісії, має розробити покроковий механізм втілення даного проекту в життя.

Крім цього, обранці вирішили звернутись до керівництва облдержадміністрації, аби та пролобіювала включення цього проекту до переліку об’єктів, які фінансуються за кошти державного бюджету.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.