У Хмельницькій ОДА оголосили про формування нового складу громадської ради

У Хмельницькій ОДА оголосили про формування нового складу громадської ради.

Відповідне повідомлення з’явилося на сайті облдержадміністрації.

Наразі ініціативна групи з числа діючого складу ГР розпочала прийом документів від громадських організацій. Важливим критерієм для реєстрації є інформація про результати діяльності ГО протягом року до дня подання заяви (у разі, коли організація працює менше року – за період діяльності).

Фото НГП

Фото НГП

Заяви приймаються ініціативною групою з 10 січня до 18.00 23 січня 2017 року включно (крім вихідних днів) за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, к. 303.

Проведення самих установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації заплановане на 23 лютого о 10.00 год.

Нагадаємо, що на початку 2015 року тодішній перший заступник Олександр Симчишин затвердив склад громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації у кількості 73 особи.

Згодом голова ініціативної групи Юрій Резніков розкритикував процес відбору ГО до громадської ради, назвавши її нелегітимною. Він заявив, що не був дотримана головна норма, яка прописана в урядовій постанові – подання звіту про діяльність громадської організації за два роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. А чим одні чорти-аліми кращі від інших?

 2. групка невміняємих придурків

 3. Виеняемые! Подавайте свои документы,кто мешает? Займитесь общественной деятельностью,а то и вправду эти Клюсы преследующие свои цели,Францы Карловичи думающие за свою шкуру больше,чем за других,ну и Васи Гринчуки это полный диагноз человеков,которые не могут(проверено) работать ,бездари и придурки!

 4. А кому потрібні ці громадські організації,яка користь??? Піаряться,заважають нормально працювати і все!!!! Беруться всіх люструвати перевіряти доходи та інші брудні наклепи. Почніть з себе покажіть за що проживаєте,за що і звідки фінансуєтесь???? Прозвітуйте перед громадою,а потім беріться за інших.

 5. Алім – ти МУДАК!!!

 6. Слава
  05.01.2017 at 11:07
  А кому потрібні ці громадські організації,яка користь??? Піаряться,заважають нормально працювати і все!!!! Беруться всіх люструвати перевіряти доходи та інші брудні наклепи. Почніть з себе покажіть за що проживаєте,за що і звідки фінансуєтесь???? Прозвітуйте перед громадою,а потім беріться за інших.

  ЗАВАЖАЮТЬ КРАСТИ !!!

 7. Довбуша – керівником!!!

 8. Таки Довбуш самый вменяемый пацаны! Опыт работы есть,к власти не рвется,с ним можно разговаривать,потому как если говорить с Васей Гринчуком,то это палата номер 6. А нельзя ли потребовать у всех справочки! Покотило вообще занимается недвижемостью. Спрашивается,куда она лезет,что умеет? Какой у нее опыт?

 9. 100% – кращого не знайдете!!!

  • вікторе!!!! в вас завищена самооцінка !!!! де відповідь на запит по хмельницькій аес ( ви обіцяли відправити протягом місяця).. — нема вже майже рік!!! .як завжди —одні обіцянки…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.