Резніков: діюча Громадська рада при Хмельницькій ОДА нелегітимна

Екс-голова Громадської ради при облдержадміністрації і голова ініціативної групи Юрій Резніков вважає, що діюча Громадська рада є нелегітивною.

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Попереднє керівнитво облдержадміністрації свідомо усунуло ініціативну групу від добору інститутів громадянського суспільства до Громадської ради при ОДА. Влада сама формувала список тих, хто повинен ввійти до Ради. А це порушення і втручання у роботу ініціативної групи . Ми навіть протокольно не оформили прийом документів. Натомість, як ініціативна група, могли на корінні зарубати багато громадських діячів. Зокрема, за не дотримання норми постанови Кабміну щодо подання звіту про діяльність громадської організації за два роки”, – наголосив Резніков.

Він зазначив, що принцип недотримання критерію звіту за два роки був 2013 року. Тоді документи подала Хмельницька крайова організація Всеукраїнського лікарського товариства (керівник Борис Ткач).

“Незважаючи на застереження управління внутрішньої політика ОДА, ми допустили цю організацію, оскільки вона була єдиною. Зрештою, у саму Громадську раду пан Ткач не ввійшов – не виставило голосів під час рейтингового голосування”, – пояснив екс-голова Громадської ради при ОДА.

Як писав НГП, 5 лютого 2015 року на установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації, затвердили новий кількісний склад Ради. Порівняно зі старою радою, до якої входило 27 членів, нова розширилася до 73 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. це число треба поділити як мінімум на два…. а то і три….

 2. якшо нема клепки то і 5 чоловік багто. Раду Резнікова “сформували” і його самого “обрали”. По команді Ядухи.Та рада була кишеньковою

  • Ой що Ви кажете, пане лісничий!
   Гарна кишенькова рада 🙂 — от тільки прямих судів проти Азірова в нас було аж цілих три — і усі виграні (це тільки у Товариства Споживачів Хмельниччини!). А у Вас скільки???
   Просто Ядуха та компанія розуміли що блокувати роботу таких організацій як Товариство Споживачів, як Екологів та подібних — не політичних — в них не вдасться… І тиск що на Ядуху, що на Азарова робився дуже потужний…

   От споживачі ходили у магазини як при Януковичі, як при Ющенкові так і при Кучмі. То що ми мали — казати споживачам — не купуйте нічого, почекайте, допоки Порошенко стане президентом?

   Кожна правозахисна недержавна неполітична організація використовує усі можливі варіанти для проведення своєї профільної діяльності.

   Так, багато хто що може розповідати про Гітлера та гітлеризм. Але від час “гітлерівської Германії” на її теренах працював Червоний Хрест і через їх звіти ми можемо чітко, не заполітизовано, дивитися як там що було… То що, Червоний Хрест не мав допомагати в’язням концтаборів, бо при владі Гітлер???

 3. 1. Грамотність Ваших “журналістів” вже вкотре бажає кращого.
  2. Ви що на зарплаті в ПР? Піднімаєте контрреволюцію?

  • Олександр Симчишин грався в громадську раду, уже готуючись до мерських виборів. Тому й такий склад. Одне слово, обіс….вся, думав, що так проскоче, а не вийшло – треба по закону. Ну а те, що Рєзніков, ще той прислужник = те ж правда.
   Потрібно зробити усе згідно положення, згодом вибрати нормального голову Громадської ради, а не лузера Аліма, чи алкоголіка Богачука.

   • Громадська Рада підтримує Симчишина.
    Міщук, Богачук, Папуга, Ковальчук, Сагайдак, Рохова, Бухал, Кірікіщук, Коліжук, Мойсей, Сніховський, Гаулшко, Кошай., Добровольський, Бортюк – це все його люди. Він їх запхав в раду.

 4. Резнікова вигнали як прислужника Януковича з Ради. Тепер без Резнікова Рада не легітимна. повернуть Резнікова зразу стане легітимною.

  а яка взагалі користь від цих Рад? хто знає?

  • користі ніякої. туди входять крикуни, які дуже хочуть керувати, але не обрані депутатом певної ради чи по роду своїє діяльності керувати і на щось впливати не можуть, але дуже хочуть. Це в нас так. В ідеалі – це демократичний представницький орган, що має контролювати діяльність ОДВ та ОМС

   • Це зараз туди зайшли крикуни.
    Раніше було зовсім інакше.

    От Ви кажете — демократичний представницький орган.
    Але — кого він представляє?
    Громадянське Суспільство.
    Але от Громадянське Суспільство жодним чином не складається з партій, бо партії — що провладні, що опозиційні — є елементом влади. Це тільки при тоталітаризмі суспільство і влада — одне ціле…

    Громадянські організації — елемент Громадянського Суспільства. Але важливим моментом є три Н — Недержавні, Некомерційні, Неполітичні…

    Загалом, мені от не зрозуміло, нащо політиканам зараз Громадська Рада? Ну намагався пан Бірюк стани губернатором. Не став. Намагався Семчишин лишитися губернатором. Не зміг. …що далі? Ще трохи собі покричите і як завжди розбіжетеся по своїх партійних кутах. А нам роботу робити — за яку взялися не сьогодні…

    Авжеж — одним інструментом більше, одним меньше… Ми от коли Українську Гельсінську Спілку робити в часи Союзу — ще меньше було інструментів. Але ми тоді перемогли! 🙂

    • Назаревич, ти що хворий?
     Як Бірюк міг стати губернатором?

     • План був в них дуже простий. (Який раніше вже проходив що при призначенні Гусельникова, що при призначенні — і знятті Олуйко)…
      Рейдерський захват Громадської Ради (що власне і відбулося) та Звернення цієї Громадськох Ради до Порошенка з вимогою призначення Бірюка головою ОДА. Схожий сценарій був у Вінниці…
      Ми з того підняли ґвалт, вийшли інформаційні випуски з нашими заявами по місцевому ТВ, Семчишин подивився — “а чому б і мені тим не скористатися”…
      …а ми тим часом вийшли на Блок Порошенка — “Ну коли ж вже буде від Вас голова ОДА? Тут вже Лев Бірюк на голову мітить!” — Вони скоро спрацювали, вийшли на Порошенка і маємо Загороднього головою ОДА.

      Чи Ви думаєте, що політикани просто так полізли до Громадської Ради? Там ж бо працювати треба. А як їм працювати? Політика — вона ж бо у Києві. А тут треба конкретними речами займатися…

      От що конкретного ця Громадська Рада зробила за той час що існує? Що, проблем мало?

      Загородній — розумна людина. І коли б, наприклад, Громадська Рада б запропонувала — а давайте хоч проведемо Громадські Слухання з теми “тарифів”, з теми “боротьби з корупцією”, з теми “люстрації”… хоча б так. Але ні — то ж треба якось зорганізовувати!

     • Назаревич, дай посилання на випуски твого інформаційного гвалту проти Бірюка на місцевому ТБ????
      чи тобі наснилося?

  • Звісно, коли в Громадській Раді політикани — ніц з того не вийде.
   Але коли ця Рада координує роботу реальних діючих не політичних громадських організацій — то це зовсім інша справа.

   От заблокували збанкрутілі політикани цю Громадську Раду — і що? Громадські організації перестали діяти? Авжеж ні.
   Хіба було втрачено певний інструмент впливу на ОДА.

   Так, коли певні підприємства почали скидувати у Хмельницьке водосховище усілякий бруд, екологи на чолі з паном Рєзніковим НЕ ЗМОГЛИ вчасно достукатися до ОДА щоб ті дали приписи СанСтанції — в результаті маємо сільмонелу у цьому водосховищі і навряд Ви, шановні, зможете купатися в ньому без ризиків для життя.

   Зрозумійте, є проблемні питання, які стосуються багато різних профільних громадських організацій. От була б Рада, тоді б наше Товариство Споживачів змогло б підняти питання тарифів на комуналку. ЩО нам не вистачає? Не вистачило контактів з “Спілкою адвокатів” (а вони в нас і омбусмена представляють), і інших громадських організацій…
   Так, маємо завдячувати “важкій артилерії” Тимошенко. Але, хоч би однопартійці Тимошенко могли собі подумати що тут адекватніше була б робота профільних громадських організацій!!!

   • кажуть товариство на конкурсах нормально стабільно піднімає

    • Кажуть що кажанів мажуть!
     …жодних конкурсів Товариство НІКОЛИ не проводило.
     Коли цікаво — кожен рік в обладміністрації ми даємо інформацію про проведену роботу, то є публічна інформація — дивіться собі і навчайтеся як робиться громадська діяльність!

     • кажанів може і мажуть але на них папки не збирають
      Слово “мажуть” ви самі підібрали моліться

 5. почему боятся регионалов! сейчас в ода уже регионалы и новый губер и его люб павлишена

 6. ну все регионы снова оборзел губернат

 7. ага то павлишена вже в ода ця влізе усюди

 8. При Ядусі журналісти області змушені були викликати із адміністрації президента комісію про утиски свободи слова
  При ЯДУСІ ЗАСЛУЖЕНІ АРТИСТИ області викликали з києва комісію
  При ядусі була рейдерська вирубка лісів та захоплення ставків
  При ньому були факти педофілії над дітьми сиротами в школах інтернатах

  Про все це було Резнікову відомо і ні пари з уст
  Бернацька і Ядуха -для нього взірець демократії Про це він повторював не раз на засіданнях

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.