Активісти — Загородному: звідки беруться кадри? Активісти — Загородному: звідки беруться кадри?

Активісти ради “Майдану” на сьогоднішньому прийомі у голови хмельницької ОДА Михайла Загородного намагались з’ясувати, чому серед кадрів досі є колишні… Далі »

Як Ядуха і Дерикот реконструювали сільський садочок Як Ядуха і Дерикот реконструювали сільський садочок

Хто ще з подолян продовжує жити ностальгією за командою губернатора з Партії регіонів Василя Ядухи, яка нібито більше старалася для… Далі »

Хмельниччина отримає державну допомогу для “зони ризику” Хмельниччина отримає державну допомогу для “зони ризику”

Райони Хмельницької області, розташовані поблизу Хмельницької АЕС, цього року отримають фінансову допомогу від Кабміну. Відповідну постанову уряд ухвалив 29 квітня…. Далі »

11-річному хмельничанину повернули половину будинку 11-річному хмельничанину повернули половину будинку

Прокуратура міста Хмельницького звернулася у суд з позовом в інтересах 11-річного хмельничанина, позбавленого батьківського піклування, про визнання за ним права… Далі »

Залізничну станцію Грузевиця хочуть закрити. Працівники проти – кажуть, що під знищення потрапить колія військової частини Залізничну станцію Грузевиця хочуть закрити. Працівники проти – кажуть, що під знищення потрапить колія військової частини

Мешканці села Грузевиці Хмельницького району та працівники залізничноїх станції б’ють на сполох – місцева залізнична станція потрапила під закриття, що,… Далі »

У Дунаєвецькому районі від розряду блискавки загорілася церква У Дунаєвецькому районі від розряду блискавки загорілася церква

На Хмельниччині спалахнула церква внаслідок потрапляння в купол розряду блискавки. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Хмельницькій області. Зокрема,… Далі »

За рік мережа роздрібної торгівлі Хмельницької області зросла на 0,4%, а АЗС скоротилася на 4,1% За рік мережа роздрібної торгівлі Хмельницької області зросла на 0,4%, а АЗС скоротилася на 4,1%

Упродовж 2014 року загальна кількість магазинів у Хмельницькій області, які належали підприємствам (юридичним особам), збільшилась на 0,4%, при цьому в… Далі »