Залізничну станцію Грузевиця хочуть закрити. Працівники проти – кажуть, що під знищення потрапить колія військової частини

Мешканці села Грузевиці Хмельницького району та працівники залізничноїх станції б’ють на сполох – місцева залізнична станція потрапила під закриття, що, в свою чергу, може потягнути ряд проблем.

Про це залізничники написали у відкритому зверненні, посилаючись на наказ №76-Н від 22.04.2015 року.

“Станція Грузевиця є проміжна передвузлова і віднесена до 5 класу. До 4 колії станції примикає під’їзна колія військової частини А-3013. В разі закриття станції неможливо уникнути випадків розкрадання сторонніми особами матеріалів, як верхньої будови колій, так і пасажирської будівлі”, – зазначається у зверненні.

Також на залізничній станції Грузевиця є “колія №6 призначена для тимчасової стоянки вагонів з небезпечними вантажами при виникненні аварійних ситуацій з ними (розлив, виникнення пожежі), яка є єдиною, знаходиться далеко від населеного пункту”.

1

2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Куди дивиться управління інфраструктури ОДА та пан Гуменний??? Він і так нівчому не компетентний.Два слова звязати не може.Чому його ще й досі не вижинуть???????

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.