Капура вважає, що Хмельницькому не вигідно буде дотувати інші територіальні громади Капура вважає, що Хмельницькому не вигідно буде дотувати інші територіальні громади

Заступник міського голови Андрій Капура вважає, що Хмельницькому не вигідно буде дотувати інші територіальні громади за рахунок міста. Таку думка чиновника опублікував… Далі »

Податківець Зеленецький може залишитися без крісла Податківець Зеленецький може залишитися без крісла

Виконуючий обов’язків начальника Міндоходів у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький може втратити займану посаду. Це випливає з доручення Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка,… Далі »

Громадську раду при ОДА рано чи пізно розпустять – думка Громадську раду при ОДА рано чи пізно розпустять – думка

Громадську раду при Хмельницькій обласній адміністрації рано чи пізно розпустять, оскільки вона заполітизована і не здатна вирішити ті питання, котрі… Далі »

Статистика рапортує, що борги населення Хмельниччини за комуналку зменшилися на третину Статистика рапортує, що борги населення Хмельниччини за комуналку зменшилися на третину

На кінець березня 2015 р. заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 84,6 млн.грн., що на 30,4% менше, ніж на… Далі »

Резніков: діюча Громадська рада при Хмельницькій ОДА нелегітимна Резніков: діюча Громадська рада при Хмельницькій ОДА нелегітимна

Екс-голова Громадської ради при облдержадміністрації і голова ініціативної групи Юрій Резніков вважає, що діюча Громадська рада є нелегітивною. Про це… Далі »

Кам’янчани відправили на схід чергову автівку для військових Кам’янчани відправили на схід чергову автівку для військових

3 травня разом з бійцями двадцять п’ятої високомобільної бригади на схід вирушила подарована кам’янчанами автівка. Як повідомляє прес-служба міської ради,… Далі »