У хмельницьких судах є корупція, але незначна – голова суду У хмельницьких судах є корупція, але незначна – голова суду

Голова апеляційного суду Хмельницької області Віктор Ковтун заявив, що жоден суддя на Хмельниччині не потрапив під люстрацію, а корупція є,… Далі »

На Хмельниччині місяць контролюватимуть автобуси На Хмельниччині місяць контролюватимуть автобуси

Державтоінспекція Хмельниччини посилює контроль за пасажирськими автобусами у рамках операції «Автобус-2015». Про це повідомляє сайт ДАІ області. З метою попередження… Далі »

Апеляційний суд Хмельниччини вперше показав свою «кухню» Апеляційний суд Хмельниччини вперше показав свою «кухню»

Сьогодні в апеляційному суді Хмельницької області вперше відбулась екскурсія для преси.  На ній голова суду  Віктор Ковтун та його заступники… Далі »

У Хмельницькому районі влітку пришкільних таборів не буде У Хмельницькому районі влітку пришкільних таборів не буде

За словами в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької РДА Тетяни Мукосій, цьогоріч на підготовку та проведення оздоровчої кампанії… Далі »

Новоушицький кінотеатр «Юність» здадуть в оренду Новоушицький кінотеатр «Юність» здадуть в оренду

У Новій Ушиці бажаючі можуть взяти участь у конкурсі на тимчасове володіння районним кінотеатром. Згідно з умовами в оренду здаються:… Далі »

Сімашкевич: добровільне об’єднання тергромад закінчиться силовим методом Сімашкевич: добровільне об’єднання тергромад закінчиться силовим методом

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич вважає, що добровільне об’єднання територіальних громад закінчиться силовим методом. Таку думку він висловив у коментарі… Далі »

Експерт з терреформи побоюється руйнації системи, привівши приклад Волочиського району Експерт з терреформи побоюється руйнації системи, привівши приклад Волочиського району

Співавтор усіх законопроектів про адміністративно-територіальну реформу і директор з питань науки та розвитку ГО “Інститут громадянського суспільства” Анатолій Ткачук заявив… Далі »

Загородний реорганізував ряд управлінь ОДА Загородний реорганізував ряд управлінь ОДА

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний переформатував деякі структурні підрозділи облдержадміністрації. Про це йдеться у розпорядженні глави області від 21 травня…. Далі »

Під Шепетівкою в ДТП загинув міліціонер Під Шепетівкою в ДТП загинув міліціонер

Близько восьмої години вечора 28 травня на околиці Шепетівки в ДТП загинув міліціонер. Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС… Далі »

У Кам’янці-Подільському розшукують чисті стіни для нових графіті У Кам’янці-Подільському розшукують чисті стіни для нових графіті

Фестиваль “Республіка” закликав кам`янчан долучитись до створення нових графіті у місті. Мешканців міста просять підказати митцям де вони хотіли б… Далі »