Загородний реорганізував ряд управлінь ОДА

Голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний переформатував деякі структурні підрозділи облдержадміністрації.

Про це йдеться у розпорядженні глави області від 21 травня.

Так, Управління культури, національностей та релігій Хмельницької об­ласної державної адміністрації перейменовується в управління культури, національностей, релігій та туризму ОДА; відділ містобу­дування та архітектури облдержадміністрації стає сектором містобу­дування та архітектури ОДА.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Хмель­ницької обласної дер­жавної адміністрації та управ­ління інфраструктури та туризму реорганізовуються шляхом злиття у департамент економічного розвитку, промисло­вості та інфраструктури, передавши при цьому функції із забезпечення реалізації державної політики у сфері енергозбереження до управ­ління житлово-комуналь­ного господарства, а функції з реалізації державної політики у сфері туризму – управлінню культури, національностей, релігій та туризму ОДА.

Також Загородний затвердив граничну чисельність працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації у кількості 396 осіб.

Untitled-1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 33

 1. Людей звичайно звільняти жалко.
  Деп Економічного розвитку – це насмішка над всім. Що вони роблять і для чого вони? Те саме АПК. Або сізіфов труд або соцмережі Є статистика. Де здоровий глузд?

 2. и шо?? шо он сделал весомого
  ему ж сказали два месяца и новая команда
  прошло больше и что он сделал?? поменял названия в управлениях…………

  • Він казав, що за місяць порядок наведе, бо він професіонал.
   Але слово не горобець, обіцянку дав, обіцянку забрав.
   Пройшло вже три місяці і в області стало тільки значно гірше, як було.

   • Загородний погіршив ситуацію. в адміністрації все погіршилося. Він як Прус. Нічого не вміє робити. Тільки читає з бумажки, що йому напишуть, а керують інші люди.
    не звертайте на нього уваги, шукайте тих, хто керує реально.

 3. и куда загородний пристроил свою любимую павлишину

 4. та нахер вам та баба его???
  шо она унас решала….
  он ничего не решает в области…а сам запуганый…
  есть инсайдеры…
  решает всё угадайте кто????? кто унас нардеп БПП кто унас курирует обласную партию БПП онже и курирует область и ОДА
  вот и ответ………..

 5. а куди пристроїли гуменного ,

  • читайте уважно – управ­ління інфраструктури та туризму реорганізовуються шляхом злиття у департамент економічного розвитку

 6. Пропонуючи всіх на вулицю,закрити всі управління,обласну раду і адміністрацію.Анархія ура!

 7. Що за недолугий управління у справах дітей?Воно для чого? На вулицю дармоїдів.

 8. Гуманный тепер на дверях администрации стоить,викриває и закриває.

 9. Ура вернули туризм культуре,Гуманный зрубах все на корню,Почему его крышуют

 10. Та не жалко таких як Кличко і Гудловська.Їм давно пора,а вони сидять і сидять.

 11. Какой кошмар вы пишете.Такое впечатление,что вы никогда не работали.Нужны все структуры.Много профессионал своего дела,да за исключением некоторых.Их надо учить,рассказывать.Не всегда хватает терпения,надо подождать.Верьте в лучшее,старайтесь,не обсуждайте почем зря людей и руководителей

 12. Повна совдепія!!! Яка економіка яке АПК аж сто чоловік телефоністів що складають нікому не потрібні таблички ?? Має бути єдина структура інвестицій та розвитку з високим рівнем менеджерів не більше 30 службовців, зі знанням іноземних мов, щоб вивчали світовий досвід.
  Де очищення влади?? Ганьба і тільки.

  • Людей зі знанням іноземної мови або не беруть сюди або не дають керівних посад, бо краще тримати за керівників гуменних, драчів, мерлені тощо

 13. Загородний свою кохану Павлишину пристроъв в офыс реформ де вона нычого не тямить але має великі гроші! усі чемерівці сміються

  • ЧОМУ МОВЧИМО ПРО ЛЕСЮ СТЕБЛО…. вона писала заяву на звільнення і до цих пір рулить…. до речі якраз вона вирішує дуже багато кадрових питань… не просто а за гроші та ще й дуже великі (факти у ГАЛИНИ ГУЛКО) –НАСТАВНИЦЯ СТЕБЛО ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ РДА ….

  • З чого? З великих грошей?

 14. Сашко, краще б ти граматику вивчав. Як та баба, язиком, як помилом і тішишся. Ну просто дебіл ! Нажаль, ти не один….

 15. Павлишина С.А. член Партии Регионов с 2000г Активно проявила себя в продвижении Гереги в депутаты до Верховной рады(голосовал в 2013 г.за расстрел Майдана-Небесной Сотни).Находясь на посаде руководителя образования в Чемеровецком районе создала вместе с мужем из числа учителей и директоров школ организацию ПР В кол-ве 282чел.К примеру вся организация ПР в районе на 2013г.нащитывала 710 членов.Неоднократно была делегатом сьездов – конференций в г.Киеве и др.Имела ряд поощрений от руководства партии и лично от Гереги.Имеет тесные связи через Яцковского С. с Загородним .Около года тому написала заявление – но отозвала вероятно из-за вмешательства народного депутата где голова РДА проявил слабость.так как нардеп мог не дать денег на нужды р-на.Муж Павлишиной (кличка Цар)директор школы № 1 и директор лицея. 24 апреля Павлишина уволилась(подпала под Закон о коррупции и по требованию Чемеровецкого Майдана громадского контроля).Во время Революции Гидности Павлишина С.А.активно организовывала своих подчиненых на защиту режима Януковича-оправляла их в г.Киев.(против своего народа) 16 марта Чемеровецкий Майдан громадского контроля обратился в Чемеровецкую прокуратуру с соответствующим заявлением.Но видимо у Павлишиной есть покровители если нет никаких действий.Есть информация и другого рода-которая требует перепроверки.

  • у нее связь с загородним не через яцковского ! Ета Павлишина влезла в семью Загородних, будто подруга жены , а сама любовница Загороднего
   подлая и безсовесная тетя

  • То вона виходить Цариця…

 16. Дополнительно см.видео “Бунт в Чемеровцах” там же “Бунт-2” где уже после событий на Майдане Павлишина на свою защиту организовала “антимайдан”и вывела в рабочее время своих подчиненых против акции Чемеровецкого Майдана громадского контроля.(Прокуратура молчит по этому поводу до сих пор)

 17. Управління АПК, економіки, ….. і т.д. сидять нікуя не роблять переписують таблички і відповіді!! усе у приватних руках, на кого і на що вони можуть вплинути!!
  Висновок, залашити по 2-чол. на управління і то так багати чи предати роботу заступникам ода або сільським радам!!

 18. Убрать половину людей в Ода,что они там делают? А сокращать работников управлений и департамент это смешно.Они столько закрывают лишних документов,но никуда не денешься.Когда уйдут Полевая безграмотно го, который даже со своими подчиненным не разговаривать, он понятия не имеет что делает,впрочем как и Стебло,одна команда бездарно так работает.Уходя Леся не забудь про свою протеже по спорту,которую ты назначила без дня работы,поэтому страдают тренера,люди и сама работа

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.