У Хмельницькому тепер курсує мистецький тролейбус У Хмельницькому тепер курсує мистецький тролейбус

Завдяки фестивалю “Республіка” у Хмельницькому розмалювали один з найстаріших тролейбусів парку. Сьогодні машина вперше після оновлення виїхала на маршрут. В… Далі »

У Хмельницькому з’являться нові зупинки У Хмельницькому з’являться нові зупинки

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради дозволив встановлення 3 нових зупинок з міні-магазинами: на вул. Расковової; вул. Кирпоноса, в районі Ружичної;… Далі »

Стебло оприлюднила список “комсомольців”, які працюють у Хмельницькій ОДА Стебло оприлюднила список “комсомольців”, які працюють у Хмельницькій ОДА

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло надала перелік чиновників, котрі працювали на посадах комсомольської організації і Комуністичної партії різного… Далі »

Хмельниччина у десятці щасливих регіонів Хмельниччина у десятці щасливих регіонів

Індекс нещастя (Misery Index) базується на даних про зростання цін і рівень безробіття. Цей показник запропонував використовувати американський економіст Артур… Далі »

Розбиту дорогу на Лісові Гринівці обіцяють підлатати? Розбиту дорогу на Лісові Гринівці обіцяють підлатати?

Дорога на Лісові Гринівці знаходиться у жахливому стані. Водії, аби дістатись кінцевого пункту призначення, демонструють чудеса водіння.   Ситуацію коментує… Далі »

Партнери Арбузова будують акумуляторний завод у Старокостянтинові без дозволів? Партнери Арбузова будують акумуляторний завод у Старокостянтинові без дозволів?

У Старокостянтинові будується акумуляторний завод, на зведення якого немає дозволу, а проекту будівництва нікому не показали. Про це пише місцеве видання… Далі »

У Летичеві збудують храм та меморіал полеглим героям за незалежність України У Летичеві збудують храм та меморіал полеглим героям за незалежність України

У смт. Летичів  з’явиться новий храм – на місці майбутньої святині закладено наріжний камінь нової церкви УПЦ Київського патріархату. Чин… Далі »

16 травня – день Південного Бугу 16 травня – день Південного Бугу

Згідно з ухвалою Басейнової Ради Південного Бугу щорічно у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу. Цьогоріч  він випадає  на… Далі »

Армія SOS Хмельницький збирає передачу для дітей АТО Армія SOS Хмельницький збирає передачу для дітей АТО

Хмельницька група волонтерів збирає гуманітарну допомогу для дітей, які не можуть покинути зону АТО. Наразі добровольці готують передачу для дітей… Далі »

Пораненому воїну зі Славути потрібна допомога Пораненому воїну зі Славути потрібна допомога

Тиждень тому, 7 травня 2015 року, під час бойового зіткнення в районі станиці Луганської, важкі поранення отримав воїн-танкіст, славутчанин Анатолій… Далі »

Із 97 демобілізованих працевлаштували одного учасника АТО Із 97 демобілізованих працевлаштували одного учасника АТО

На Хмельниччині із 1 січня по 12 травня 2015 року до центрів зайнятості області звернулося 97 демобілізованих військовослужбовців, які брали… Далі »