Хмельниччина у десятці щасливих регіонів

Індекс нещастя (Misery Index) базується на даних про зростання цін і рівень безробіття. Цей показник запропонував використовувати американський економіст Артур Окун в кінці 1960-х. Окун працював радником 36-го президента США Ліндона Джонсона і керував Радою економічних консультантів при Білому Домі. Індекс нещастя дозволяв на швидко оцінити зміну якості життя в країні в цілому і в окремих штатах.

Розрахувати Індекс нещастя може будь-хто. Для цього достатньо скласти показники інфляції і дані по безробіттю. Це, звичайно, досить умовний показник, чимось схожий, наприклад, на Індекс біг-маку від журналу The Economist. Але він робить економічні процеси більш зрозумілими.

Видання LB.ua розрахувало Індекс нещастя для регіонів України.

Без урахування окупованих земель, самим нещасливим регіоном країни виявилася Чернігівська область (37,9). За нею йдуть Рівненська (37,6), Житомирська та Тернопільські області (за 36,7). Найщасливіші – місто Київ та Чернівецька область (по 32,5), потім йде Київська область (32,7).

Хмельниччина з показником 33,1 займає сьоме місце серед щасливих регіонів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Бычеград херницкий – столица укробычья , а счастье для бычья – пожрать , поспать и на очко . Рекомендую бычью новый вид счастья – медленно сдыхать под Новороссией …..

    • враховуючи лексикон дописувача, то ймовірно усіх людей, і хмельницького також, оцінюєте по собі. всього.

    • віталька. Ще не вгомонився? новоросія для таких биків як ти, можеш їх розважати своїми видами щастя – “медленно сдыхать в Новороссии”

  2. Бык это ты- а мой Хмельницкий немного другой

  3. я такий щасливий, що п!здець

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.