На Хмельниччині планується утворення 54 спроможних об’єднаних тергромад На Хмельниччині планується утворення 54 спроможних об’єднаних тергромад

На території Хмельницької області планується утворення 54 спроможних об’єднаних територіальних громад, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території… Далі »

У Хмельницькій області парафіяни УПЦ МП перебігли до УПЦ КП У Хмельницькій області парафіяни УПЦ МП перебігли до УПЦ КП

У селі Ставищани Білогірського району 22 травня пройшли збори місцевої сільської релігійної громади. На порядку денному стояло одне єдине питання… Далі »

На Хмельниччині археологи виявили вал часів Чорноліської культури На Хмельниччині археологи виявили вал часів Чорноліської культури

Унікальну знахідку археології у селі Рудківці Новоушицького району виявлено завідуючим відділом охорони пам’яток історії і культури у Хмельницькій області Сергієм… Далі »

Міську прокуратуру Хмельницького очолив прокурор з району Міську прокуратуру Хмельницького очолив прокурор з району

Наказом Генерального прокурора України від 21 травня прокурором міста Хмельницького призначено старшого радника юстиції Олександра Базана. Як повідомляє прес-служба облпрокуратури,… Далі »

З Хмельницьким об’єднується 6 тергромад. Лісові Гринівці таки створюють окрему “республіку” З Хмельницьким об’єднується 6 тергромад. Лісові Гринівці таки створюють окрему “республіку”

У загальному доступі з’явилися паспорти об’єднаних територіальних громад Хмельницької області, котрі будуть розглянуті на позачерговій сесії облради 28 травня. Згідно… Далі »

Хмельницьких водіїв каратимуть за розмови по мобільнику Хмельницьких водіїв каратимуть за розмови по мобільнику

Як повідомляє сайт ДАІ Хмельниччини, з метою зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму, підвищення транспортної дисципліни водіїв та безпеки дорожнього руху на… Далі »

У Старокостянтинівській ЦРЛ з’явився комп’ютерний томограф У Старокостянтинівській ЦРЛ з’явився комп’ютерний томограф

У Старокостянтинівській центральній районній лікарні запрацював кабінет комп’ютерної томографії. Введення в дію такого потужного і дороговартісного обладнання – справжня подія… Далі »

Кам’янець-Подільський “зменшує апетити”: тепер хоче приєднати до себе лише 5 найближчих сільрад Кам’янець-Подільський “зменшує апетити”: тепер хоче приєднати до себе лише 5 найближчих сільрад

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич, його заступники та народний депутат України Володимир Мельниченко 23 травня поїхали обговорювати з громадою села… Далі »

На Хмельницький обласний кардіодиспансер чекає реорганізація? На Хмельницький обласний кардіодиспансер чекає реорганізація?

Хмельницький обласний кардіологічний диспансер можуть перетворити на кардіохірургічний центр, а частину працівників перевести на інше місце роботи. Про це “Незалежному… Далі »

Фірма Лабазюка по-джентельменськи віддячила тернополянам, програвши дорожний тендер на 5,6 млн. грн Фірма Лабазюка по-джентельменськи віддячила тернополянам, програвши дорожний тендер на 5,6 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 20 травня уклала угоду з ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль) на поточний ремонт автомобільних доріг… Далі »