З Хмельницьким об’єднується 6 тергромад. Лісові Гринівці таки створюють окрему “республіку”

У загальному доступі з’явилися паспорти об’єднаних територіальних громад Хмельницької області, котрі будуть розглянуті на позачерговій сесії облради 28 травня.

Згідно з ними, місто Хмельницький створює об’єднану територіальну громаду, куди входить 6 сільських рад: Ружичанська сільська рада (включає у себе населені пункти Ружичанка, Карпівці), Шумівецька сільська рада (Шумівці), Олешинська сільська рада (Олешин, Іванківці, Велика Калинівка, Черепова), Черепівська сільська рада (Черепівка), Баламутівська сільська рада (Баламутівка), Виноградівська сільська рада (Виноградівка, Слобідка).

pasport_kmpasport_km2Обсяг доходів (розрахунковий) спроможної територіальної громади з центром у Хмельницькому становить 1 млрд. 223 млн. грн.

На балансі об’єднаної тергромади рахується 281 заклад, що утримується за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування.

Натомість Лісогринівецька сілька рада, яка за 7 км розташована від Хмельницького, створює свою об’єднану територіальну громаду. До неї входитиме 8 сільських рад: Лісовогринівецька сільська рада (села Лісові Гринівці, Скаржинці), Стуфчинецька сільська рада (Стуфчинці, Тиранівка), Аркадієвецька сільська рада (Аркадіївці), Пашковецька сільська рада (Пашківці, Климашівка), Терешовецька сільська рада (Терешівці, Редвинці), Печеськівська сільська рада (Печеськи, Ходаківці), Шпичинецька сільська рада (Шпичинці), Гнатовецька сільська рада (Гнатівці, Моломолинці).

pasport_lg

pasport_lg2

Бюджет цієї громади становитиме майже 9 млн. грн.

Як писав НГП, міська робоча група з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад визначила 3 потенційні сільські ради, що можуть об’єднатися з Хмельницьким: Шумовецька, Шаровечківська і Ружичанська.

Раніше Шумовецька сільська рада виявила бажання добровільно об’єднатися в територіальну громаду з центром у Хмельницькому.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Под эту программу государство выделяет бешеные деньги. Как пилотный проэкт можно было бы вложить их в строительство в Стуфчинцах административного офиса с кабинетами для всех структур(со сборных, энергосберегающих конструкций). Кстати с использаванием денег “громад” – они платеспособные. Это было бы рациональное использивание денег, пример для других да председатель Хм. райсполкома Билык А. Н. готов помочь.

  • Білик, ти вже місяць працюєш, вивчи нарешті свою посаду. Ти голова райдержадміністрації, а не райсполкома.

 2. Суть заметка не меняет

 3. Олешин зливають місту. Сільський голова втиху, без обговорення з людьми здає село невраховуючи думки населення. Тому, друзі, потрібно максимально поширити цю інформацію серед знайомих, друзів, сусідів, щоб забезпечити максимальний розголос і супротив громади. Лише так можна зупинити такі дії. Чому такі села як Шаровечка, Лісові Гринівці залшаються окремим органом – бо там нормальні сільські голови. Не дайте себе обдурити, якщо буде потрібно, то проведемо збори сіл на яких послухаємо голову села, який таких зборів не провів, його думку і рішення буде за громадою. А якщо рішення про приєднання буде прийняте, то його будемо оскаржувати в усіх інстанціях !

  • Дурню, який підписався Андрій Кріль. Ти де працюєш? не в Хмельницькому? Впевнений, що в Хмельницькому.
   80% Олешина вже давно працює в Хмельницькому лікуються в Хмельницькому, ходять в школу.
   і від приєднання Олешин тільки виграє.

 4. Дурень ти Анонімний. Я своє ім’я не приховую, а тобі якщо за своє ім’я соромно, то ти ніхто. Працюю я в районі, а не в Хмельницькому. Що село виграє ти сам не знаєш, тому, що нічого. Село виграє тоді коли збережеться як окремий орган самоврядування. Головне, щоб його не злили.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.