Сільрада з 635 людей хоче об’єднатися з Хмельницьким

Шумовецька сільська рада виявила бажання добровільно об’єднатися в територіальну громаду з центром у Хмельницькому.

Про це сьогодні повідомив в.о. мера Костянтин Чернилевський на засіданні робочої групи з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельниччини.

У направлених документах хмельницькій міськраді зазначається, що таке рішення було проголосовано на нинішній сесії сільської ради.

Також 24 квітня 2015 року було проведено опитування населення стосвно децентралізації Шумовецької сільської ради, в якому взяла участь 381 особа. На розсуд представників громади виносилося три питання: “За об’єднання з Копистинською сільською радою” (проголосувало 3 особи), “За об’єднання з Ружичанською сільською радою” (38 людей), “За об’єднання з Хмельницьким” (340 людей).

IMG_20150513_135823

IMG_20150513_135844

IMG_20150513_135904

Як писав НГП, сільські ради Хмельницького району не виявили бажання об’єднуватися з містом Хмельницький, згідно з закону про добровільне об’єднання територіальних громад.

Довідка НГП. За даними облікової карти, на території Шумовецької сільської ради проживає 635 людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ночной клуб “шумовцы” ждет хмельницких клаберов или клубеней

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.