Київський суд зобов’язав знести недобудований павільйон на зупинці ТРЦ “Оазис” у Хмельницькому Київський суд зобов’язав знести недобудований павільйон на зупинці ТРЦ “Оазис” у Хмельницькому

Постановою Вищого господарського суду України залишено в силі рішення господарського суду Хмельницької області, яким задоволено позов прокуратури міста Хмельницького в… Далі »

Соціальна ініціатива екс-“регіоналки” Кольгофер зробила її заручницею житлових “схем” Соціальна ініціатива екс-“регіоналки” Кольгофер зробила її заручницею житлових “схем”

Сьогодні на сесії Хмельницької міської ради депутат (обралася від Партії регіонів) і бізнесемен за сумісництвом Оксана Кольгофер виступила з ініціативою… Далі »

Олуйко: у центрах надання адміністративних послуг знайшли корупцію Олуйко: у центрах надання адміністративних послуг знайшли корупцію

Сьогодні голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко заявив про корупційні схеми в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП)…. Далі »

Земельні рішення, прийняті з початку 2015 року у Хмельницькому, незаконні – мерія Земельні рішення, прийняті з початку 2015 року у Хмельницькому, незаконні – мерія

Усі земельні рішення, прийняті з початку 2015 року Хмельницькою міською радою, є незаконними. Про це “Незалежному громадському порталу” заявив заступник… Далі »

Кам’янецькі депутати просять в ОДА 24,4 млн. гривень на зарплати і комуналку Кам’янецькі депутати просять в ОДА 24,4 млн. гривень на зарплати і комуналку

Сьогодні під час 85 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати направили звернення до Хмельницької облдержадміністрації. В листі вказується, що в… Далі »

У Хмельницькому приватну школу з релігійним ухилом поселили з баром “Совок” У Хмельницькому приватну школу з релігійним ухилом поселили з баром “Совок”

Депутати Хмельницької міської ради сьогодні подолали вето виконувача обов’язків міського голови, секретаря ради Костянтина Чернилевського на рішення сесії від 8… Далі »

З хмельницьких будинків приберуть тоталітарні написи і перепишуть українською “Воинам освободителям” З хмельницьких будинків приберуть тоталітарні написи і перепишуть українською “Воинам освободителям”

У Хмельницькому демонтують з фасадів будівель міста 7 дощок, що містять написи про діячів та події тоталітарного режиму колишнього СРСР…. Далі »

На честь “кіборга” Іваха назвали 27 школу Хмельницького На честь “кіборга” Іваха назвали 27 школу Хмельницького

Депутати Хмельницької міської ради присвоїли спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 присвоїли ім’я загиблого “кіборга” Дмитра Іваха. Сьогодні за це рішення проголосувала… Далі »

На Чемеровеччині замість бюсту Леніна встановили скульптуру Богоматері На Чемеровеччині замість бюсту Леніна встановили скульптуру Богоматері

За рік до прийняття в Україні закону про декомунізацію, в селі Пукляки Чемеровецького району місцева громада самостійно прибрала символ тоталітаризму…. Далі »

У Полонському районні замість школи буде дитсадок У Полонському районні замість школи буде дитсадок

У Полонському районі на одну школу може стати менше. Згідно зі статистичними даними, упродовж останніх років кількість дітей у школах… Далі »

Єгор Фірсов: Валентин Наливайченко – один з тих «ударівців», досягненнями яких можна пишатися Єгор Фірсов: Валентин Наливайченко – один з тих «ударівців», досягненнями яких можна пишатися

Молодим нардепом Єгором Фірсовим журналісти зацікавилися вже давно. Крім того, що Єгор Фірсов став народним обранцем у 26 років, в… Далі »