Гостей Кам’янця-Подільського на травневі свята зустрічали лицарі та смачна кава Гостей Кам’янця-Подільського на травневі свята зустрічали лицарі та смачна кава

Вже другий тиждень поспіль Кам’янець-Подільський продовжує фестивалити. Після масштабного відкриття туристичного сезону, на травневі свята кам’янчани та гості міста окунулись… Далі »

У Хмельницькому на День Перемоги пустять на рейс розфарбований тролейбус від “Республіки” У Хмельницькому на День Перемоги пустять на рейс розфарбований тролейбус від “Республіки”

Організатори фестивалю «Республіка» знайшли нестандартний спосіб популяризації тролейбусів у Хмельницькому – один з них вони розмалювали графіті, пише сайт DreamKyiv…. Далі »

На Славутчині священик УПЦ МП відмовився відправити поминальну за загиблим військовим – ЗМІ На Славутчині священик УПЦ МП відмовився відправити поминальну за загиблим військовим – ЗМІ

На Славутчині священик УПЦ МП відмовився відправити поминальну за загиблим військовим. Таку заяву на пленарному засіданні 52 сесії Славутської міської… Далі »