У Хмельницькому на День Перемоги пустять на рейс розфарбований тролейбус від “Республіки”

Організатори фестивалю «Республіка» знайшли нестандартний спосіб популяризації тролейбусів у Хмельницькому – один з них вони розмалювали графіті, пише сайт DreamKyiv.

Випустити машину на маршрут планують 9 травня.

Ідея розписати тролейбус відвідала організатора «Республіки» Андрія Зоіна після того, як директор хмельницького депо Віктор Паламарчук поскаржився, що молодь зовсім перестала користуватися цим видом транспорту і на ньому катаються тільки пенсіонери.

Фото DreamKyiv

Фото DreamKyiv

«Взятися за проект ми вирішили ще рік тому, але на реалізацію ідеї ані у нас, ані у тролейбусного парку не було грошей, тому процес затягнувся – шукали інвесторів. Профінансувати проект зголосилася будівельна компанія «Лідер». Депо виділило нам старий тролейбус, який попередньо відремонтували. Роботи ще тривають, але ми вже завершили зовнішню обробку. З розписом тролейбуса допоміг художник із Севастополя Михайло Коробков. Тепер приступаємо до внутрішніх робіт. Ми зняли всі сидіння – зробимо на них орнаменти в тій же кольоровій гамі, що й зовні. А як вчинити зі стінами, поки не вирішили. Також у планах – оснастити тролейбус GPS і безкоштовним Wi-Fi», – розповів Зоін.

Пустити оновлену машину планують з центру міста до університетів. У день презентації тролейбуса в ньому влаштують перформанс – на кожній зупинці буде заходити музикант, поет, актор і виступати в салоні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.