Суддю Деражнянського райсуду звільнили через відкриття карних справ – ГПУ Суддю Деражнянського райсуду звільнили через відкриття карних справ – ГПУ

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні 18 травня розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна про відсторонення… Далі »

Тарифи на перевезення по області відпустили у вільне плавання Тарифи на перевезення по області відпустили у вільне плавання

За рішенням Кабміну від 6 травня тарифи на перевезення пасажирів у Хмельницькій області більше не регулюються обласною державною адміністрацією (ОДА)…. Далі »

Нардеп Ксенжук через свою людину контролюватиме управління юстиції Нардеп Ксенжук через свою людину контролюватиме управління юстиції

Головне управління юстиції у Хмельницькій області очолив член партії “Народний фронт” Віктор Худняк. Призначення відбулося минулого тижня, а офіційне представлення… Далі »

ДАБІ: хмельницьким будівельникам розв’язали руки ДАБІ: хмельницьким будівельникам розв’язали руки

З початку року до Хмельницького зачастили перевіряючі зі столиці. Побував тут і перший заступник голови Держархбудінспекції України Сергій Драч, який… Далі »

Відтепер харківський даішник керуватиме хмельницькими Відтепер харківський даішник керуватиме хмельницькими

Сьогодні у Хмельницькому представили нового очільника управління Державтоінспекції УМВС України в Хмельницькій області. Ним став майор міліції Віталій Сербін, що… Далі »

Переселенці не зможуть проголосувати на місцевих виборах у Хмельницькій області? Переселенці не зможуть проголосувати на місцевих виборах у Хмельницькій області?

За діючим законодавством голосувати на місцевих виборах цього року зможуть лише громадяни, що мають постійну реєстрацію на даній території. Якщо… Далі »

На Хмельниччині ринок заготівлі молока досягнув критичного стану – АМК На Хмельниччині ринок заготівлі молока досягнув критичного стану – АМК

На Хмельниччині ринок заготівлі молока досягнув критичного стану. Таку заяву поширило Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України За інформацією АМК,… Далі »

Чемеровецька «Оболонь» відрядила будівельників на схід Чемеровецька «Оболонь» відрядила будівельників на схід

Ще одна група представників Хмельниччини, чемеровецькі будівельники будуть задіяні у спорудженні фортифікаційних об’єктів на сході України. Наразі  для виконання завдань… Далі »

Нетішин збільшиться на 3600 жителів Нетішин збільшиться на 3600 жителів

Це відбудеться унаслідок приєднання до міста навколишніх сільських територіальних громад.  На час проведення громадського обговорення до Нетішина, як адміністративно-територіального центру,… Далі »

На Хмельниччині вишикувалася черга на встановлення газових лічильників На Хмельниччині вишикувалася черга на встановлення газових лічильників

На Хмельниччині вишикувалася черга людей на встановлення газових лічильників. Про це йдеться у відповіді ПАТ “Хмельницькгаз” на запит “Незалежного громадського… Далі »

Хмельницьке “Поділля” не пускають на місцевий стадіон – ЗМІ Хмельницьке “Поділля” не пускають на місцевий стадіон – ЗМІ

Місцевий аматорський клуб НФК “Поділля” не може знайти арену для проведення домашніх матчів. Про це пише сайт UA.Футбол. Головний стадіон… Далі »

У Шепетівці заввідділенням лікарні заробляла гроші на інвалідах У Шепетівці заввідділенням лікарні заробляла гроші на інвалідах

На Хмельниччині заввідділенням лікарні одержала неправомірну вигоду за сприяння у встановленні інвалідності. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Завідуюча одним… Далі »