Суддю Деражнянського райсуду звільнили через відкриття карних справ – ГПУ

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на засіданні 18 травня розглянула і задовольнила клопотання Генерального прокурора України Віктора Шокіна про відсторонення 7 суддів з займаних посад у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Так, суддя Деражнянського районного суду Хмельницької області обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 190, ч. 1 ст. 364, ч. 2 ст.15, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 (підбурювання до замаху на дачу хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище; заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою, що завдало значної шкоди потерпілому; зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди для себе; використання посадовою особою свого службового становища, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян) Кримінального кодексу.

Служителя Феміди звинувачують у тому, що він, зловживаючи владою умисно з корисливих мотивів, використовуючи владу всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам підбурив іншу особу до замаху на давання хабара та скоєння вказаного кримінального правопорушення повторно.

Імена суддів в повідомленні не вказані.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.