Порошенко призначив керівників Білогірського і Теофіпольського районів Порошенко призначив керівників Білогірського і Теофіпольського районів

Президент Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення голів Білогірської і Теофіпольської райдержадміністрацій. Відповідні документи датовані 21 травням, повідомляє прес-служба глави… Далі »

У Кам’янці-Подільському розмалювали вишитого рушника, а у Старокостянтинові сформували “вишиванковий” тризуб У Кам’янці-Подільському розмалювали вишитого рушника, а у Старокостянтинові сформували “вишиванковий” тризуб

Сьогодні в Кам’янці-Подільському понад 200 кам’янчан долучилися до параду вишиванок. Багато людей приходили цілими сім’ями з маленькими дітьми. Особливістю відзначення… Далі »

У Хмельницькому підприємці презентували Нову економічну політику У Хмельницькому підприємці презентували Нову економічну політику

Підприємці Хмельниччини створили громадське об’єднання «Нова економічна політика». Своєю метою визначили реформування економіки нашого краю і запровадження низки благодійних програм…. Далі »

Хмельничани утворили візерунок гігантської вишитої сорочки Хмельничани утворили візерунок гігантської вишитої сорочки

У Хмельницькому відбувся флешмоб “Вишиванка – твій генетичний код”. Акція пройшла на майдані Незалежності біля облдержадміністрації.  Хмельничани, одягнені в традиційні… Далі »

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення змінила свого представника у Хмельницькій області Нацрада з питань телебачення і радіомовлення змінила свого представника у Хмельницькій області

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення з другої спроби визначилася зі своїм представником у Хмельницькій області – нею… Далі »

Європейський досвід: запозичуємо найкраще Європейський досвід: запозичуємо найкраще

Як свідчить практика, до децентралізації та адміністративно-територіальної реформи вдаються також економічно благополучні країни і не лише з унітарною системою влади…. Далі »

На Хмельниччині можуть з’явитися 52 об’єднані територіальні громади На Хмельниччині можуть з’явитися 52 об’єднані територіальні громади

У Хмельницькій області планують створити 52 об’єднані територіальні громади. Про це йшлося на спільному засіданні колегії ОДА та обласної робочої… Далі »

Кам’янчани поїхали на схід укріплювати інженерні споруди Кам’янчани поїхали на схід укріплювати інженерні споруди

Інженерно-будівельна група з Кам’янця-Подільського виїхали  на схід України для виконання інженерних робіт по укріпленню оборони кордонів. Туди увійшли 12 чоловік… Далі »