Порошенко призначив керівників Білогірського і Теофіпольського районів

Президент Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення голів Білогірської і Теофіпольської райдержадміністрацій.

Відповідні документи датовані 21 травням, повідомляє прес-служба глави держави.

Посаду голови Білогірської РДА обійняла Алла Кузьменко. До призначення вона була головною паспортисткою району.

Теофіпольську РДА очолив Юрій Маєвський, який до цього працював заступником голови місцевої райдержадміністрації.

Як писав НГП, у квітні цього року Порошенко змінив 10 керівників райдержадміністрацій Хмельниччини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 49

 1. …времена изменились…Загородний в церковь ходит-а живет по старой методике.Все говно берет с с обой(т.званных реформаторов Чемеровецких).Нет доверия с начала-значит скоро новых перемен ждать! ЛЮСТРАЦИЯ НАРОДНАЯ!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. До влади в Теофіполі прийшов бувший зам,який разом із колишнім головою Кучеруком підтримували АНТИМАЙДАН і посилали примусово в Київ людей на підтримку уряду яника.Це вони привозили тітушок в Теофіполь.Буде знову майдан! БАНДУ ГЕТЬ! СЛАВА УКРАЇНІ !

 3. Катя, на базарі люди чесною працею заробляють, важкі торби тягають, а от теперішні керівники РДА йдуть на посади заради наживи і поповнення своїх гаманців. А щодо працівників, то їх кандидатури також вже пора переглянути, тому що безробітньої молоді вже дуже багато, а корупціонери “працюють”

 4. Якщо “попрацювала” при всіх владах зрозуміло що то за “спеціаліст”,вміє гарно дупу цілувати всім,а можливо і не тільки дупу.Тепер по роботі,де та ваша робота ? Чому дороги в ямаках,лікарні обдерті,закриваються разом зі школами ? Це ваша така робота ? І при цьому всьому такі працівнички адміністрацій хатинки,машинки мають не маленькі,і не дешевенькі.Звідки все це береться ? А,я ж забув,ви ж працюєте цілу добу,блюдете закони та бюджети області,району.

 5. Було лисе ригоанальне чмо з Вінниці головою РДА в Теофіполі,зразуж місцеві “олігарчики” подарували йому машинку за десятки тищ баксиків щоб не зачіпав.наробив він “ділов” в районі за рахунок інших.До речі невідомо чи кошти вернув які понабирав під особисту відповідальність.Тепер поставив Петя Порошенко цього ж бувшого риги зама,такогож риоанальщика.За що питається люди гинули на майданах ? Третій майдан змете всіх,але ж не бояться сволочі.За рік погіршили все що було до них.

  • Завидки річ важка. Бережіть нерви.
   А за які кошти ви говорите, ви свічку тримали, чи мало з вами поділився..??

   • кому то не нравлятся коментарии! правильно потому что люди пишут правду ! за тех регионалов которые опять пришли .! и за тупых реформаторов ! и за роман загороднего с павлишиной. ВСЕ ПРАВДА

   • Це не завидки-це справедливі запитання.При зарплаті чиновника до 6 тис.грн видатки у них становлять десятки тис. дол.? Це ви вважаєте нормальним ? Чи можливо вони всі успішні бізнесмени ? Тоді де добробут всієї держави,від сплати податків їх бізнесу ?

    • Ну якщо всіх під одну дудочку підписувати то це не доречно і смішно. звісно є і іспішні бізнесмени. А якщо говорити про нинішні призначення то в цих людей нема є видитків в десятки тисяч доларів. І цікаво, чому в даних районах і навіть в Теофіпольському йдуть запитання до цих посад, подивитись на других так там також є керівники з видаткими що на держ службі за 100 житів не заробиш.. Чи в вас до тих людей питання бо заняли теплі місця…!?

     • Питання до всіх одинакові.І такі питання мають ставити не люди на форумах,а відповідні органи,їх зараз вистачає.Але як ці “органи” запитають коли в них самих статки не відповідають доходам ? Кругом один одного прикриває і крадуть аж очі вилазять.На той світ в ямку два на півтора всі ці статки не забереш,а відповісти прийдеться.Як не тут,то перед судом Божим.А питання у людей по простій причинні- з якого “дива” колишнього ригоанала,який “тітушок” привозив в Теофіполь,який бюджетників заставляв їхати на антимайдани наш не шановний президент призначає на посаду голови РДА ? І ще одне,не має видатків у “цих людей” поки що.Пройде пі року і все буде,не переживайте.

 6. Не тут потрібно час проводити,а в працювати.Всім дякую.Всього доброго.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.