Президент змінив 7 голів РДА Хмельниччини і одну перепризначив

Президент України Петро Порошенко змінив 8 голів райдержадміністрацій Хмельницької області.

Відповідні розпорядження глава держави підписав 31 березня.

Головою Віньковецької РДА став Віталій Лелюк, Городоцької РДА – Віталій Кропивницький, Деражнянської РДА – Олег Веселовський, Дунаєвецької РДА – Олександр Бернашевський, Красилівської РДА – Ніла Островська, Новоушицької РДА – Юрій Танасійчук, Полонської РДА – Олександр Нагурний.

Також перепризначено Ірину Матлаєву на посаду голови Летичівської РДА.

Іншими розпорядженями Порошенко звільнив Анатолія Рибачка з керівництва Полонської райдержадміністрації, Віктора Драпатого (Дунаєвецька РДА), Анатолія Бузівського (Віньковецька РДА), Анатолія Перейму (Деражнянської РДА), В’ячеслава Лихву (Городоцької РДА).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 40

 1. “Чудові” призначення пане губернатор (адже з подання голови ОДА призначаються голови рда, або не призначаються) бувші риги чи то їх поплічники, які займалися колосальним деребаном знову при владі. Браво!!! Шкода Небесну сотню, шкода сотні загиблих на сході. Це можна розцінювати початком реваншу ригів.

 2. Кропивницький як був в Городку перший раз-комуністів до влади повертав. А як цей раз?

 3. Засмерділо нафталіном.
  Де зміни?

 4. хто всі ці люди?

 5. Може вже досить призначати таких некомпетентних людей? У надскладний для країни час довіряють райони бозна-кому.

 6. Можливо Бог милував Старокостянтинівщину і дав розуму голові ОДА не призначати головою РДА невдаху та бездаря Фесуна. Не можливо таким, як Фесун довіряти керівництво досить стабільним та спокійним Старокостянтинівським районом. Нехай у іншу область йде керує. Йому не місце на нашій території.

  • Ваша територія – острів в Гребинині

   • Цей острів вже давно треба було повернути громаді . А то революція пройшла, а наше регіоналівське кодло й надалі володарює на незаконо прихоплених землях і ставках

 7. Пускай в Старконе Яснюк остается. Хоть человеческие качества у этого человека присутствуют. А в районе действительно комфортно и спокойно. Ни о каком Фесуне не может быть и речи.

  • да спокойно бухать и завесать посреди белого дня в старконовских гендэлыках местным барыгам и ченушам при Фесуне уже не получится

   • Я вижу “фисюн” или его опричники отгавкиваться начали. Могу успокоить. Авторитета среди населения и уж тем более, как пишет Ветеран, среди местных барыг и чинуш это недоразумение (фисюн) точно не имеет. Никаких рычагов воздействия у этой бездари не будет. Так что не обнадеживай себя сильно, Ветеран. При этой бездари начнутся одни склоки и интриги. он на более не способен. Не дай, господи, занять ему эту должность.

   • Згідний з Ветераном,бо при Фесунові не буде ні горілки, ні грошей, ні хліба!!!!!!!!От тоді “ЗАЖИВЕМО”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • При фесунові взагалі нічого не буде. не тільки ні горілки, ні грошей, ні хліба, але й те , що є зникне. Абсолютна відсутність підтримки всіх верств населення, в тому числі серед аграріїв, що є немаловажливим фактором. Вже одного разу себе “проявив”, ледве район піднявся. Всю каденцію в кріслі просидів, не виходячи із кабінету. Нехай, може , дійсно в Грибенині керує, хоча і того забагато.

 8. Ага. Человеческие качества есть, а мозгов – 0! Менеджмент от шоколадного зайца!

  • Свобода не прийшла, адже обісралась і пішла….

   • причому тут Свобода? ви вже реально задовбали тою Свободою. Йдіть до психіатра.
    В Старокостянтинові йде війна між Яснюком і Фесуном. Яким боком туди Свобода?

  • Якби не мав мозгів то не продав би за 10 млн кантору в Сахнівцях для енселко куплену раніше в бідних односелців за 50 тисяч.

   • Досить цікаво… Звідки така достовірна інформація? Невже в селі такі недалекі односельці, що за безцінь продали своє майно? Я б і сам не відмовився.

 9. А чего удивляться. Яснюк – протеже Корнейчука. У того тоже с мозгами напряг. Вот и собралась команда безголовченков в Старконе.

 10. В Старкон за квотою Бондаря проходить Андрій Поліщук.

 11. Жора! Ти краще в тепловику лічильники повіряй, а не про мого чоловіка тут базікай. Ліг під Миколу, то мовчи!

 12. Давай не будемо Оксаночко. Краще смаж свої піци з гнилими помідорами

 13. Люди зі Старкону! Працюйте, а не базійкайте

 14. Свобода не прийшла, бо обісралась і пішла…

 15. Я брав не комуністів, а професіоналів.

 16. Бо свободівці у Старокостянтинові – гівнюки ще ті!

  • Голова Старокостянтинівської Свободи – Герой Небесної Сотні, Герой України Сергій Бондарчук загинув 20 лютого. Кот ти думай, що пишеш.

  • Троляка мельничуківський! Згинь!

 17. МИХАЙЛЕ ВАСИЛЬОВИЧУ !!! ХОЧ ІНОДІ ЦІКАВТЕСЯ ДУМКАМИ ЛЮДЕЙ ПРО НОВОПРИЗНАЧЕННЯ !!! ПРО КРОПИВНИЦЬКОГО ОСОБИСТО ЗНАЮ —ХАМ ЯКОГО ВАЖКО ВИТЕРПІТИ !!! САМ БРУДНИЙ І ХОЧЕ ЗАБРУДНИТИ ВСІХ НАВКОЛО СЕБЕ !!!! ДО РЕЧІ І В ОСОБИСТОМУ ЖИТТІ !!! ЯКЩО ОСОБА НЕПОРЯДНА В СІМ”Ї– ВОНА БУДЕ НЕПОРЯДНОЮ І В РОБОТІ !!!!

 18. А Летичівському району – гаплик!!!!!!!!!!!!!!

 19. При чому в Летичеві Свобода. Про них взагалі не йде мова, а мова йде про професійні якості. А їх мало і не то що мало, а немає взагалі.

  • нема в Летичеві ніякої Свободи. Матлаєву вигнали з Свободи, вона вступила в БПП Солідарність.

  • Коли Свобода йшла із влади Матлаєва вціпилась зубами в крісло і трималась. За це її виключили з партії тому що партійна дисципліна є.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.