У Хмельницькому висадили клумбу гіацинтів на кругленьку суму У Хмельницькому висадили клумбу гіацинтів на кругленьку суму

Віднедавна увагу хмельничан привертає рясне цвітіння гіацинтів на клумбах біля кінотеатру імені Тараса Шевченка. “Незалежний громадський портал” дізнався про особливості… Далі »

Тюремники Хмельниччини отримали нового керівника Тюремники Хмельниччини отримали нового керівника

Сьогодні Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк представив керівному складу органів та установ виконання покарань Хмельницької області нового начальника… Далі »

Не по-божому, або Як релігійна структура влізла в комунальну школу Не по-божому, або Як релігійна структура влізла в комунальну школу

Офіційно церква в Україні відділена від держави та її інституцій. Люди в рясах не втручаються у діяльність влади, сповідуючи принципи… Далі »

Кам’янчани на колінах проводжали загиблого кіборга Кам’янчани на колінах проводжали загиблого кіборга

Сьогодні жителі Кам’янця-Подільського провели в останню путь Героя-земляка Руслана Коношенка. Загиблого кіборга мобілізували у вересні 2014року, 20 січня цього року… Далі »

Хмельницький священик відвіз на передову 1.5 тисячі пасок Хмельницький священик відвіз на передову 1.5 тисячі пасок

Через 15 блокпостів довелось проїхати хмельницькому священику, аби доставити на Схід великодні подарунки. Настоятель хмельницького римо-католицького храму Христа Царя Всесвіту… Далі »

Чемерівчанам допомагають благодійники з Нідерландів Чемерівчанам допомагають благодійники з Нідерландів

15 квітня Чемерівці зустрічали поважних гостей із зарубіжжя. Директор благодійної організації «Карітас» у Голандії Ян Пілкес разом зі своїми помічниками… Далі »

Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету на будівництво інженерних споруд Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету на будівництво інженерних споруд

Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету за програмою  “Будівництво ін­женерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави”. Про це… Далі »

“Фронтовик” Хавронюк, ймовірно, займе місце Симчишина у Хмельницькій ОДА “Фронтовик” Хавронюк, ймовірно, займе місце Симчишина у Хмельницькій ОДА

Депутат Хмельницької обласної ради і керівник депгрупи “Народний фронт” Олег Хавронюк розглядається найбільш імовірним кандидатом на посаду першого заступника голови… Далі »

За рік мажоритарник Бондар офіційно збіднів на 65 тисяч За рік мажоритарник Бондар офіційно збіднів на 65 тисяч

Народний депутат України (191 виборчий округ) Віктор Бондар за 2014 рік задекларував 167,8 тис. грн сукупного доходу, що на 65… Далі »

Підприємці Хмельниччини заявили про посилення тиску з боку влади Підприємці Хмельниччини заявили про посилення тиску з боку влади

Малі і середні підприємці Хмельницької області заявили про безліч проблем, які заважають розвиватись підприємництву. Низка з них є наслідком нових… Далі »