Підприємці Хмельниччини заявили про посилення тиску з боку влади

Малі і середні підприємці Хмельницької області заявили про безліч проблем, які заважають розвиватись підприємництву. Низка з них є наслідком нових змін у законодавстві.

Про це йшлося на засіданні регіональної ради підприємців Хмельницької області у середу.

Бізнесмени пред’явили низку претензій до системи оподаткування, в тому числі до нових законодавчих норм. Вщент розкритикували нововведення щодо обов’язковості касових апаратів, підвищення штрафів за нелегальних працівників, підвищення вартості оренди землі.

Підприємці краю також обурені тим, що правоохоронні органи не займаються викриттям контрабандних потоків, підпільних цехів, нелегального обміном валют.

У відповідь голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний пообіцяв допомогти підприємцям достукатись зі своїми проблемами до кабінетів центральної влади і всіляко сприяти вирішенню питань на місцевому рівні.

Щодо незаконних методів ведення бізнесу, очільник області заявив, що дасть відповідне доручення керівнику міліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Звичайно дуже зручно без касових апаратів можна переписувати ціни щодня і щогодини.А підвищення штрафів за нелегальних працівників – ЖАХ .Навіщо ж платити за найманого краще хай робе нелегально, Підвищення вартості оренди землі що ж це таке знов підвищують а те що єдиний податок 200грн то це нормально.Да панове підприємці погано Вам жити.

  2. ще нікого не оштрафували за нелегала, і не скоро оштрафують (не має ще проекту порядку для цих штрафів), а уже скиглять що тим штрафом посилили тиск на бізнес. Оформи працівника на роботу і ніякого штрафу не буде.

  3. Введення касових апаратів – це буде найбільша помилка влади,на яку різко і непередбачено зреагує малий і середній бізнес,який і так тягне поповнення бюджету!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.