На Хмельниччині патологоанатоми розтратили медпрепарати, закуплені за майже 400 тисяч На Хмельниччині патологоанатоми розтратили медпрепарати, закуплені за майже 400 тисяч

Прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВСУ в області виявлено факт розтрати бюджетних… Далі »

В Кам’янці-Подільському накрили підпільний гральний заклад В Кам’янці-Подільському накрили підпільний гральний заклад

Сьогодні в центрі Кам’янця-Подільського працівники міськвідділу міліції виявили незаконний гральний заклад. В приміщенні знаходилось 37 комп’ютерів для азартних ігор. Чоловік,… Далі »

У 2014 році нардеп Лабазюк обзавівся хатинкою за 2,3 млн. грн – декларація У 2014 році нардеп Лабазюк обзавівся хатинкою за 2,3 млн. грн – декларація

У 2014 році народний депутата України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ) задекларував 3 млн. 388 тис. грн сукупного доходу. Копія… Далі »

Юрій Ганущак: “Нам потрібно знайти приблизно сто майбутніх префектів, які будуть рятувати Україну” Юрій Ганущак: “Нам потрібно знайти приблизно сто майбутніх префектів, які будуть рятувати Україну”

Україна має здійснити одну з головних реформ – децентралізацію влади. Вона тягне за собою зміни у Конституції та створення нових… Далі »

У I кварталі бюджет Хмельниччини на 51% наповнили малі та середні підприємці У I кварталі бюджет Хмельниччини на 51% наповнили малі та середні підприємці

У першому кварталі поточного року скарбниця Хмельницької області поповнилась на 912 млн. грн, що на 215 млн. більше за аналогічний… Далі »

На Рівненському полігоні помер солдат з Хмельниччини На Рівненському полігоні помер солдат з Хмельниччини

Сьогодні вранці на Рівненському полігоні в одному з наметів знайшли мертвого солдата. Як пише сайт “Рівне Вечірнє”, він заснув та не прокинувся. За… Далі »

Для дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО, подарували «Веселковий світ писанки» Для дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО, подарували «Веселковий світ писанки»

14 квітня 2015р. у Хмельницькому міському будинку культури відбувся концерт до Свята Великодня. На свято були запрошені діти, які саме… Далі »

Канадські інструктори вчитимуть саперів в Кам’янці-Подільському Канадські інструктори вчитимуть саперів в Кам’янці-Подільському

200 інструкторів Збройних сил Канади приїдуть в Україну для навчання наших військових. Про це у вівторок заявив Прем’єр-міністр Канади Стівен… Далі »

В Олуйка видали символічне покарання молокозаводам за антиконкурентні узгоджені дії В Олуйка видали символічне покарання молокозаводам за антиконкурентні узгоджені дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ДП «Старокостянтинівський молочний завод» та ПП «Консалтингова фірма «Прометей» в особі філії «Славутський… Далі »

На Хмельниччині службу по боротьбі з економічною злочинністю скорочено на 50% На Хмельниччині службу по боротьбі з економічною злочинністю скорочено на 50%

Штат служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України у Хмельницькій області скорочено на 50%. Про це у “Фейсбуці” написав… Далі »