В Олуйка видали символічне покарання молокозаводам за антиконкурентні узгоджені дії

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ДП «Старокостянтинівський молочний завод» та ПП «Консалтингова фірма «Прометей» в особі філії «Славутський маслоробний комбінат» загалом на 14 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на ринку заготівлі молока для промислової переробки.

Про це повідомляє прес-служба обласного АМК.

Відділення з’ясувало, що ці підприємства, заготовляючи молоко у Летичівському районі, у 2014 році одночасно знизили закупівельні ціни на молоко до 2,00 грн. за 1 кг молока базової жирності.

Об’єктивних причин для одночасного встановлення суб’єктами господарювання закупівельних цін на молочну сировину на однаковому рівні немає, оскільки відповідачі мають різну спеціалізацію діяльності та різну номенклатуру молочної продукції, різні технологічні умови виробництва, різні обсяги закупівлі молочної сировини, різні потужності та ступінь їх зносу, різну собівартість виробництва молочної продукції, різні шляхи її реалізації покупцям.

“Проведений Відділенням аналіз дає підстави стверджувати, що при збільшенні статей витрат (енергоносії, заробітна плата тощо) молокопереробні підприємства не вживають достатніх заходів щодо мінімізації та оптимізації витрат, а використовують механізм антиконкурентних дій та перекладають свої ризики на здавачів молока. Схожі дії ДП «Старокостянтинівський молочний завод» та ПП КФ «Прометей» в особі філії «Славутський маслоробний комбінат», при відсутності між ними антиконкурентних домовленостей, були визнані порушенням законодавства про захист економічної  конкуренції”, –  прокоментував ситуацію голова Відділення Віталій Олуйко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Не розумію, чого селяни не прийшли та не обляли Симчишина молоком. Навіть Швайка був міністром!! І що, ціна змінилася?

  • Забудьте, за ціни завжди відповідав заступник по селу.
   В 2014 році ціни були від 2 до 3 гривень.
   Зараз в нас вже майже 2 місяці новий голова адміністрації Загородний, а молоко вже менше 2 гривень.

   • От 2.5-до 3 грв.\лит. Сейчас. На лето падает, на зиму повышается. Впрочем, как и при ядушке.

 2. Олуйко – одна єдина людина, яка працює і розвиває область. Чого він не голова ради або голова ОДА? Це професіонал з Великої букви П.

 3. Х- олуйко – досих пор лежит под Тигипко-Януковичем . потому и – ХОЛУЙКО .Редкостная мразь , трусливое быдло , а почему до сих пор у корыта ? – подкупил раду хмельницкого майдана …..и не только . Я свой номер не скрываю :0962905300 , звони холуйко , выйдем поговорим .

  • наверное это обиженый представитель молокозавода. значит в правильном направлении работает олуйко и антимонопольный.

   • зануд, не будь смішним. 7 тис гривень штрафу для молокозаводу – це анекдот. менше одного молоковоза., або 150 кг сиру.

 4. Олуйко молодець. Він справжній професіонал своєї справи, порядна людина. Такі повинні бути керівники всюди, тоді буде толк в державі. Він своєю принциповою державницькою позицією по багатьох питаннях викликає в когось дуже бурхливі емоції. Але, як кажуть, коли Петро щось говорить про Василя, то це більше говорить про Петра, ніж про Василя.

 5. Олуйко це бидло і хто його підтримує такеж гіино.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.