Із зони АТО до Хмельницького повернулася група даішників Із зони АТО до Хмельницького повернулася група даішників

Сьогодні у Хмельницкому зустріли працівників ДАІ, що місяць несли службу в зоні проведення АТО та повернулись додому на ротацію. Одинадцятеро… Далі »

В Кам’янці-Подільському встановлять металеву писанку В Кам’янці-Подільському встановлять металеву писанку

В Кам’янці-Подільському на Великдень площу біля міської ради прикрашатиме писанка заввишки два з половиною метри. Про це повідомляє прес-служба міської… Далі »

У рамках реформи децентралізації на Хмельниччині буде три префекти У рамках реформи децентралізації на Хмельниччині буде три префекти

У рамках реформи децентралізації передбачається введення посади спеціально уповноваженої особи – префекта, або державного урядника, який призначатиметься Президентом за поданням… Далі »

Мер Кам’янця-Подільського в 2014 році заробив майже 211 тис. грн. Мер Кам’янця-Подільського в 2014 році заробив майже 211 тис. грн.

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич задекларував 210 тисяч 974 гривні сукупного доходу в 2014 році. Це випливає з декларації про… Далі »

На центральній вулиці Хмельницького стихійну торгівлю все-таки зачистили На центральній вулиці Хмельницького стихійну торгівлю все-таки зачистили

Сьогодні зусиллями міліції біля зупинки «Філармонія» (вулиця Кам’янецькка) стихійна торгівля була згорнута. Деякі продавці, як і раніше, намагались чинити опір,… Далі »

У 2014 році Загородний заробив 420 тис. грн – декларація У 2014 році Загородний заробив 420 тис. грн – декларація

У 2014 році голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний задекларував 420 тис. грн. доходів. Копія декларації про доходи високопосадовця розміщена на… Далі »

Працівники плодово-консервного заводу з Деражні б’ють на сполох – підприємство ріжуть на металобрухт Працівники плодово-консервного заводу з Деражні б’ють на сполох – підприємство ріжуть на металобрухт

Працівники Деражнянського плодоконсервного заводу б’ють на сполох: вони направили звернення у правоохоронні інстанції та звернулися до обласної влади з проханням… Далі »

“Волонтери Поділля” вчергове повернулися зі Сходу “Волонтери Поділля” вчергове повернулися зі Сходу

Днями волонтери Благодійного фонду “Волонтери Поділля” на чолі з головою Хмельницької міської організації ВО «Свобода» Віталієм Діденком повернулися зі Сходу…. Далі »

І знову про децентралізацію І знову про децентралізацію

24-26 березня 2015 року у місті Страсбург (Франція) пройшла 28 сесія Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи. Серед 19… Далі »

Деражнянський плодоконсервний завод. Промисловий переділ? Деражнянський плодоконсервний завод. Промисловий переділ?

У “Вікіпедії” промовисто говориться, чим має займатися система споживчої кооперації в Україні: “Діяльність Укоопспілки базується на ідеологічній основі взаємодопомоги між… Далі »

На Хмельниччині кількість одержувачів субсидій збільшиться втричі – ОДА На Хмельниччині кількість одержувачів субсидій збільшиться втричі – ОДА

На Хмельниччині кількість одержувачів субсидій збільшиться втричі. Про це сказав голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний під час презентації порядку… Далі »