Хмельницького податківця кинули за грати на 5 років за одержання хабара Хмельницького податківця кинули за грати на 5 років за одержання хабара

Апеляційний суд залишив в силі вирок суду першої інстанції, яким визнано винним посадовця податкової міліції Хмельницького в одержанні службовою особою… Далі »

В Славуті висадили 260 троянд В Славуті висадили 260 троянд

В Славуті відбулася загальноміська акція “Посади свою троянду”. Про це повідомляє Славута NEWS. Участь у заході взяли небайдужі славутчани, представники навчально-виховних… Далі »

У Хмельницькому ліквідують обласну дирекцію ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” У Хмельницькому ліквідують обласну дирекцію ПАТ “Райффайзен Банк Аваль”

ПАТ “Райффайзен Банк Аваль” оголосив про закриття (ліквідацію) Хмельницької обласної дирекції банку. Відповідне рішення наглядової ради банку опубліковано на сайті… Далі »

Рятувальники Хмельниччини продовжують виконувати завдання у зоні АТО Рятувальники Хмельниччини продовжують виконувати завдання у зоні АТО

Державна служба України з надзвичайних ситуацій у взаємодії з місцевими органами влади від початку введення на території Донецької та Луганської… Далі »

Кількість злочинів на Хмельниччині знову зросла, проте у громадських місцях стало безпечніше Кількість злочинів на Хмельниччині знову зросла, проте у громадських місцях стало безпечніше

В поточному році правоохоронці Хмельниччини зареєстрували  3 тис. 423 кримінальних правопорушень.  Це на 26,5% більше, ніж за відповідний період минулого… Далі »

Громада виступила проти реорганізації шкіл Хмельницького району Громада виступила проти реорганізації шкіл Хмельницького району

Мешканці села Черепова Хмельницького району вимагають не допустити реорганізації місцевої ЗОШ I-II ступенів у ЗОШ I ступеня. Таке звернення одержав… Далі »

На Хмельниччині інфляція сягнула майже 20% – облстат На Хмельниччині інфляція сягнула майже 20% – облстат

На Хмельниччині рівень інфляції за січень-березень становив 19,4% порівняно з початком роком, у тому числі за березень 11,7%. Про це… Далі »