Колектив Хмельницької райлікарні виступив проти “варяг” Колектив Хмельницької райлікарні виступив проти “варяг”

Колектив Хмельницької районної лікарні вимагає справедливості у призначенні на посаду головного лікаря свого медзакладу. Відповідна відозва медиків опублікована в газеті… Далі »

Депутати виділили 2,7 млн. грн міліції, СБУ і прикордонникам, які беруть участь в АТО Депутати виділили 2,7 млн. грн міліції, СБУ і прикордонникам, які беруть участь в АТО

Депутати Хмельницької облради виділили допомогу на загальну суму 2,7 млн. грн. Управлінню МВС України у Хмельницькій області, Управлінню СБУ у… Далі »

Хмельницькі есбеушники викрили 41 диверсійну групу в зоні АТО Хмельницькі есбеушники викрили 41 диверсійну групу в зоні АТО

Начальник управління Служби безпеки України у Хмельницькій області Анатолій Будовіцький повідомив, що з початку цього року хмельницькі есбеушники викрили 41… Далі »

У Хмельницькому висадили “Алею співдружності міст” У Хмельницькому висадили “Алею співдружності міст”

У Хмельницькому біля торгового комплексу «Агора» (мікрорайон Озерна) активісти та запрошені представники міської ради висадили 14 берез на честь 14… Далі »

Обласна влада розраховує близько 13 млн. грн коштів держбюджету направити на реконструкцію хмельницького аеропорту Обласна влада розраховує близько 13 млн. грн коштів держбюджету направити на реконструкцію хмельницького аеропорту

Обласна влада розраховує близько 13 млн. грн коштів держбюджету направити на реконструкцію комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький”. Про це сьогодні місцевим ЗМІ… Далі »

Діти учасників АТО поїдуть з Кам’янця-Подільського на відпочинок до Польщі Діти учасників АТО поїдуть з Кам’янця-Подільського на відпочинок до Польщі

З 25 липня до 8 серпня сорок дітей кам’янчан учасників АТО, віком від 8 до 13 років, зможуть відпочити у… Далі »

У Хмельницькiй областi з’явилася депгрупа “Народний фронт” У Хмельницькiй областi з’явилася депгрупа “Народний фронт”

У Хмельницькiй областi з’явилася депутатська група “Народний фронт”. Про сьогоднi на сесiї оголосив голова ради Iван Гончар. До групи увiйшли… Далі »

У 2014 році Гончар заробив 227,4 тис. грн – декларація У 2014 році Гончар заробив 227,4 тис. грн – декларація

У 2014 році голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар задекларував 227,4 тис. грн доходів. Копія декларація голови ради розміщена на… Далі »