У 2014 році Гончар заробив 227,4 тис. грн – декларація

У 2014 році голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар задекларував 227,4 тис. грн доходів.

Копія декларація голови ради розміщена на сайті обласної ради.

Заробітна плата посадовця становила 158,4 тис. грн. Також він отримав страхових виплат на суму 50 тис. грн. Ще 19 тис. грн становив дохід провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

У власності Гончара є земельна ділянка площею 1000 кв. м, житловий будинок – 250 кв. м.

Транспортний парк голови облради нараховує 5 автомобілів: легкові – “Нісан X-trail” 2013 року випуску, “Нісан Нота” 2012 року випуску; вантажні – “Рено магнум” 2006 р.в., “Рено магнум” 2007 р.в, “DAF” 2006 р.в.

Також у декларації посадовця зазначено три причепи рефрижератори.

Члени сім’ї Гончара за 2014 рік не задекларували доходу. Натомість у володінні сім’ї декларанта зазначається дві земельні ділянки площею 500 кв. м і 2500 кв. м, два житлових будинки – 279,3 кв. м і 51,6 кв. м.

Довідка НГП. Іван Гончар обраний на посаду голови Хмельницької обласної ради наприкінці лютого 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Я одержую мінімальну пенсію 949 гр. – тобто за рік в 20 разів менше, ніж Гончар. Чи повинен я жити в 20 разів гірше, незахищеніше і безправніше, ніж він?

 2. Проте, не це мене непокоїть більше – а БЕЗХРЕБЕТНІСТЬ І БЕЗВОЛЬНІСТЬ ПРЕЗИДЕНТА, та БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ І ФРАНТОВИТІСТЬ ПРЕМЄРА ЯЦЕНЮКА, які забули головну річ: НЕ ВЛАДА ПОНАД УСЕ, А УКРАЇНА.
  .
  Як cтавитися до прем’єр-міністра?
  Кредит-прем’єр Яценюк своєю бездіяльністю та протекцією офшорної пропутінської мафії відповідає на це питання однозначно.
  Крім того, він лояльний до явного шкідника і путінського агента впливу міністра енергетики Демчишина, який злочинними контрактами з КРАЇНОЮ-АГРЕСОРОМ фінансує війну.Чи можливий мир в такій ситуації?..
  Міністру економіки Абрамявічусу і далі вдається гнітити малий та середній бізнес- і Кінах спад в його роботі підтверджує. В народі кажуть:”Легше відкрити бізнес, ніж його закрити” – тобто, без всякої підтримки держави, а лише з супутнім обдиранням до нитки,дійшовши до банкрутства, ти навіть не будеш мати грошей на оформлення паперів …по закриттю бізнесу.
  Не менші претензії до президента Порошенка, який вражає своєю слоновістю, безвольністю і некомпетентністю – І В ЦЬОМУ ВІН СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛ. Давненько Ви, пане президенте, не філософствували про євроінтеграційні перспективи!…
  А також маса претензій до його кишенькового спікера Гройсмана, який тільки заважає ВР працювати ефективно.
  Травень буде важким:
  1) Наступ путінського фашизму, при паралітичному і бездарному Генштабі, який бореться не з сепаратистами, а з захисниками Вітчизни добровольчими батальйонами.
  2) Активізація одеських та харківських комуно-фашистів.
  3) Сліпе і глухе обурення громадян драконівськими тарифами на фоні милості до офшорних олігархів ввійде в резонанс з антиукраїнськими діями ворожої агентури, олігархічного бойко-вілкуло-рабиновицького ОП та комуно-фашистських недобитків зюганівського служки Сімонєнка.
  4) Чергова “стурбованість” старої проститутки Європи буде політичною ма-стурбованістю, що дасть зелене світло путінській агресії.
  Навряд чи безхребетні наші “лідери” випрямлять свій антимайданівський хребет. Чергове легковажне ігнорування владою застереженнями і порадами Андрія Ілларіонова вказують на негатив нашого минулорічного електорального вибору: ми можемо втратити саму РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ.
  Все МОЖЕ здійснити не прогнила влада, а ПАТРІОТИ України, щоб перемогти не тільки зовнішнього ворога – ПУТІНСЬКИЙ ФАШИЗМ,-, але й внутрішнього ворога – путінських агентів впливу та покритий олігархічними родимими плямами істеблішмент, що в переважній мірі складається з інородців- яничарів.
  Українці! Пам’ятайте, що не влада, а УКРАЇНА ПОНАД УСЕ.
  ВСІ НА ЗАХИСТ НАШОЇ ВІТЧИЗНИ УКРАЇНИ!

 3. Починати потрібно із себе, ось і це хитрожопе волає про справедливість і показує в доходах мізер

 4. Ви Києві, Дніпропетровську чи Львові пересічний начальник фірми заробляє більше за рік.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.