ГО Хмельниччини просять владу не допустити призначень колишніх регіоналів ГО Хмельниччини просять владу не допустити призначень колишніх регіоналів

Ряд громадських організацій Хмельниччини звернулись до влади зі зверненням не призначати на відповідальні посали колишніх регіоналів.        … Далі »

Хмельничани розповіли скільки витрачають на оплату комунальних послуг Хмельничани розповіли скільки витрачають на оплату комунальних послуг

З 1 квітня в Україні зросли тарифі на газ та електроенергію для населення. Більшість городян, опитаних нами на вулицях міста… Далі »

У Хмельницькому збирають кошти на дитячу реанімацію У Хмельницькому збирають кошти на дитячу реанімацію

В неділю у Хмельницькому волонтери фонду «Від серця до серця» збирали кошти на закупівлю обладнання для дитячого реанімаційного відділення. Вулична… Далі »

На Хмельниччині знайшли мертвим працівника міліції На Хмельниччині знайшли мертвим працівника міліції

У місті  Шепетівка Хмельницької області знайшли мертвим працівника міліції з вогнепальним пораненням грудної клітини. Правоохоронець був у формі, поруч лежала… Далі »

У Чемерівцях висадили трояндову Алею пам’яті Героїв України У Чемерівцях висадили трояндову Алею пам’яті Героїв України

У Чемеровецькому районі бережуть пам’ять  про героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави. Відповідно до Постанови ВРУ… Далі »

До Нетішина можуть приєднатися 5 сіл До Нетішина можуть приєднатися 5 сіл

На Хмельниччині триває процес проведення об’єднання територіальних громад. Через це місто енергетиків Нетішин може суттєво збільшити свою територію та громаду…. Далі »

Тарас Шевченко: «Глядач має відчути, що інформація готується журналістами для нього, в його інтересах» Тарас Шевченко: «Глядач має відчути, що інформація готується журналістами для нього, в його інтересах»

Протягом довгих років громадські активісти і журналісти активно боролися за створення суспільного мовлення в Україні.  І, нарешті, 7 квітня президент… Далі »