ГО Хмельниччини просять владу не допустити призначень колишніх регіоналів

Ряд громадських організацій Хмельниччини звернулись до влади зі зверненням не призначати на відповідальні посали колишніх регіоналів.

 

11
22
33
44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Цікаво, що адресовано лист людині, яка є в списку людей, яких просять не призначати….

  • Мелкий публичный троллинг )))

   • Ну круто, дуже круто. Регіонали на посади повертаються, в обалсті керують, а ви їх тролінгом, тролінгом. Насипите їм на хвіст солі.

 2. Полный бред и никакой конкретики! А куда делась !прямо пропала из списков Света из соц.сферы и Баба Заярнюк

  • Кого нема в списку той відкупився (ходять чутки що наша Хмельницька самооборона продажна). Колишні регіонали і далі працюють на керівних посадах і крадуть бюджетні гроші.

 3. Гнати в шию кон’юктурників та пристосуванців, політик має бути із чіткою позицією, а не лягати як продажна дівка під будь-яку владу!

 4. смішне і нікчемне звернення.
  Члена групи “Будуємо Хмельниччину разом” просять не призначати інших членів групи. Ви або наївні, або смішні. Він саме їх і буде призначати, бо вони його однодумці. Це одна політична сила.

 5. Серед підписантів (цит.) – “КурІний отаман (підпис) С.О.Скоробогатий”… За стільки років “отаманства” навіть свою посаду не в змозі правильно написати. А може і вірно – таки “курІний” (тобто, курячий).

 6. О чем статья? О том, что губернатор – бывший член фракции “Збудуємо для Ядухи з Хмельничіни гівно разом” не будет назначать “рыговских собак” Лукомскую и Заярнюк? Или о том, что он воскресит из мертвых неубитого псевдоафганца Добжанского и Дерикошку? Или призовет “Анчихриста – рыбную Ядуху”? Аффтор жжет!!! Выпей яду!!!

 7. Безграмонті, обізляні нікчеми, які в житті крім, чорного піднебіння, нічого не досягли. Нічого не зробили для області, для своїх близьких, для себе. Перестаньти, як ті гіени травити себе і оточуючих. Краща граматиці навчіться !!!

 8. загородний даже свою регионалку павлишину тянет за собой Ганьба

 9. хвора Вишнівська і компанія і далі волає у своєму стилі)))

  • кажуть що ця хвора взяла хабар за рекомендацію в сумі 3000 умовних одиниць та купила собі новий телефон та купу шмаття …. не така вже і хвора якщо вміє використовувати ситуацію на свою користь …. а корислива та неадекватна….

 10. Прокинулись партійні інтернет боти, на чорне кажуть біле, звична справа, але ми знаємо своіх “хероів”, які як щурі лізуть у блок порошенка та народний фронт аби відсидітись …та знову пролізти до годівниці. Принциповість таких політич них діячів аж зашкалює)))

 11. Антикорупційної бюру-так пише Вишнівська! А коли ви не будете гавкати,а почете працювати.Займіться тарифами,допоможіть старшому поколінню пожити,зайдіть в ЖЕК, там так говорять,ніби то до них додому прийшли.Подивіться чим кормят в інтернатах

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.