Костюком єдиним – керівництво Хмельницької райради наполегливо протягує “свого” на посаду головлікаря ЦРЛ Костюком єдиним – керівництво Хмельницької райради наполегливо протягує “свого” на посаду головлікаря ЦРЛ

Перипетії довкола призначення головного лікаря Хмельницької центральної районної лікарні набувають все більшого резонансу. 22 квітня постійна комісія з питань охорони… Далі »

Порошенко призначив керівників Хмельницької та Ізяславської РДА Порошенко призначив керівників Хмельницької та Ізяславської РДА

Президент Петро Порошенко призначив двох голів райдержадміністрації Хмельницької області. Відповідні розпорядження сьогодні з’явилися на сайті глави держави. Головою Хмельницької районної… Далі »

Кіоски з Привокзальної площі у Хмельницькому таки прибрали Кіоски з Привокзальної площі у Хмельницькому таки прибрали

Сьогодні хмельницькі комунальники забрали торгові кіоски з Привокзальної площі і перевезли їх до сусіднього ринку, на вул.Шевченка, 87/1. Підприємці таким… Далі »

У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень

У Хмельницькому озеленили території на 36 тисяч гривень. Про це НГП повідомила повідомила в.о. начальника управління з питань екології та… Далі »

Замкомбата ОБСП «Золоті ворота» Олег Ластовський: мені соромно за деяких керівників міліції Хмельниччини Замкомбата ОБСП «Золоті ворота» Олег Ластовський: мені соромно за деяких керівників міліції Хмельниччини

Хмельницькі міліціянти обіцяли придбати для колег у зоні АТО позашляховик. Однак обіцяти – не значить виконати. Розповідає заступник командира ОБСП… Далі »

На Хмельниччині збираються змінити схему руху транспортну На Хмельниччині збираються змінити схему руху транспортну

Керівництво Хмельниччини заявило про початок розробки для області нової схеми руху громадського транспорту. Для цього з бюджету витратять близько 250-300… Далі »

За рік кількість недобудованого житла у Хмельницькій області зросла на 1,2% За рік кількість недобудованого житла у Хмельницькій області зросла на 1,2%

З початку 2015 року на Хмельниччині налічувалось 849 будівель та споруд (не враховуючи житлові будівлі, забудовниками яких є фізичні особи,… Далі »

На Хмельниччині обрали найкращі книги року На Хмельниччині обрали найкращі книги року

Традиційний книжковий форум відбувся у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Миколи Островського. Він був приурочений до Всесвітнього дня книги… Далі »

Декомунізація будинків Хмельницького: думки громадськості розділилися Декомунізація будинків Хмельницького: думки громадськості розділилися

Офіційний сайт Хмельницької міської ради оприлюднив результати громадського обговорення проекту рішення  міськради “Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції… Далі »

Кам’янець-Подільський викине 2,1 млн. грн на ямковий ремонт доріг Кам’янець-Подільський викине 2,1 млн. грн на ямковий ремонт доріг

Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради за результатами тендера 16 квітня уклав угоду з комунальним підприємством “Комбінат благоустрою” на поточний… Далі »

Чеську Skoda сватають добудувати енергоблоки Хмельницької АЕС Чеську Skoda сватають добудувати енергоблоки Хмельницької АЕС

Держкомпанія «Енергоатом», оператор усіх діючих атомних електростанцій України, розраховує до червня отримати дозвіл уряду на добудову третього і четвертого енергоблоків… Далі »