На Хмельниччині обрали найкращі книги року

Традиційний книжковий форум відбувся у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Миколи Островського. Він був приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права, який відзначатиметься в Україні 23 квітня.

Учасниками форуму стали відомі подільські письменники, журналісти, представники видавництв, бібліотек, громадськість міста та місцеві ЗМІ.

У рамках проекту «Книжкова весна на Хмельниччині» визначено найкращі книги 2014 р. за оцінками читачів. Загалом 1,5 тисячі респондентів висловили свою думку щодо прочитаних нових книг хмельницьких письменників та поетів. Переможцями загальнообласного дослідження «Краща книга Хмельниччини – 2014 рік» у номінаціях: «Наукові та науково-популярні видання», «Художні твори», «Довідкові видання»  стали Василь Горбатюк, Неоніла Яніцька, Віталій Міхалевський, Віталій Мацько, Василь Куцюк, Володимир Борисов, Валентина Мельник.

forum

Також на форумі була визначена найбільш резонансна книга, написана  на основі фондів обласної наукової бібліотеки, – роман Василя  Горбатюка «Слово і меч».
Згадали бібліотекарі і про книговидавців, котрі тісно співпрацюють у тандемі з хмельницькими письменниками: Аллу Цюпак, Лілію Стасюк, Сергія Федиченка та інших. «Книжкова весна на Хмельниччині» з кожним роком набуває ширшого розмаху, стає дедалі популярнішою.

У ході форуму тривала благодійна акція «Бібліотека українського воїна», під час якої присутні дарували книги для майбутньої відправки у польові бібліотеки АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.