Новий міліціянт Хмельницького хоче, щоб його роботу оцінювали не за родинними зв’язками Новий міліціянт Хмельницького хоче, щоб його роботу оцінювали не за родинними зв’язками

Тимчасово виконувач обов’язків начальника Хмельницького відділу міліції Валерій Онісьєв хоче, щоб його роботу оцінювали не за родинними зв’язками. Про це… Далі »

У Хмельницькому стихійним продавцям пропонують з вулиць перейти у торговий центр або комунальний ринок У Хмельницькому стихійним продавцям пропонують з вулиць перейти у торговий центр або комунальний ринок

У Хмельницькому міська влада рішуче налаштована ліквідувати стихійну торгівля біля зупинки «Філармонія» (вул. Кам`янецька). Черговий рейд заплановано на завтра. За… Далі »

В Кам’янці-Подільському представили нових очільників міської та районної міліції В Кам’янці-Подільському представили нових очільників міської та районної міліції

Сьогодні в Кам’янці-Подільському відбулось представлення нових начальників міського та районного відділків міліції. Згідно наказу УМВС України в Хмельницькій області від… Далі »

Колишній “регіонал” добивається редакторського крісла новоушицької районки Колишній “регіонал” добивається редакторського крісла новоушицької районки

Колишній голова Новоушиської районної ради і екс-керівник Партії регіонів Віктор Барчишин претендує на посаду редактора районної газети “Наддністрянська правда”. Як… Далі »

Єпископ-ординарій Леон Дубравський: “Влада повинна жити ідеями народу та чути його голос” Єпископ-ординарій Леон Дубравський: “Влада повинна жити ідеями народу та чути його голос”

Церква традиційно є лідером рейтингу довіри серед українців. Березневе соцопитування, проведене Research & Branding Group, доводить, що саме церква має… Далі »

Валентин Соколюк: “Депутатська група “Солідарність” у Хмельницькій облраді не має ніякого відношення до Партії Порошенка” Валентин Соколюк: “Депутатська група “Солідарність” у Хмельницькій облраді не має ніякого відношення до Партії Порошенка”

Рейтинг Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» по даним останнього соціологічного дослідження Socis складає 19,1%,  це найвищий показник серед всіх політичних… Далі »

Вирок у справі сепаратистської газети “Новоросія” будуть оскаржувати Вирок у справі сепаратистської газети “Новоросія” будуть оскаржувати

На вирок Хмельницького міськрайонного суду у справі про розповсюдження сепаратистської  газети «Новоросія» надійшло дві апеляційні скарги. Про це НГП повідомив… Далі »

У Києві презентували склад Опозиційного уряду У Києві презентували склад Опозиційного уряду

Вчора у Києві в залі Чемпіонів в НСК «Олімпійський» презентували склад Опозиційного уряду. На заході присутні більше 200 зарубіжних і… Далі »

У Хмельницькому незаконно працює маршрут №30а – АМК У Хмельницькому незаконно працює маршрут №30а – АМК

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України за результатами розгляду скарги громадської організації «Автомайдан-Хмельниччина» визнало, що на території Хмельницького без… Далі »

Президент змінив 7 голів РДА Хмельниччини і одну перепризначив Президент змінив 7 голів РДА Хмельниччини і одну перепризначив

Президент України Петро Порошенко змінив 8 голів райдержадміністрацій Хмельницької області. Відповідні розпорядження глава держави підписав 31 березня. Головою Віньковецької РДА… Далі »