Вирок у справі сепаратистської газети “Новоросія” будуть оскаржувати

На вирок Хмельницького міськрайонного суду у справі про розповсюдження сепаратистської  газети «Новоросія» надійшло дві апеляційні скарги.

Про це НГП повідомив суддя, котрий вів цю справу.

Одну з апеляцій подав Андрій Орєхов, засуджений до 5 років позбавлення волі за  ч. 2 статті 110 Кримінального кодексу України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України».

Друга надійшла від прокуратури. Вона стосується вироку лише в частині призначення покарання Оксані Корецькій. Суд визнав жінку винною, але застосував норму про звільнення від покарання з випробувальним строком у 2 роки. Причиною такого рішення стало те, що Оксана Корецька виховує малолітню дитину.

Термін для подання апеляційних скарг добігає кінця 3 квітня.

Нагадаємо, що у липні 2014 року співробітники  СБУ в Хмельницькій області припинили протиправну діяльність групи осіб, які  закликали до підтримки терористичних бандформувань зі Сходу.

Як повідомляв прес-центр СБУ, зловмисники активно розповсюджували сепаратистські газети «Новороссия», влаштовували відеоконференції в мережі Інтернет, під час яких закликали громадян України до протидії законній владі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.